Pik
Сьогодні, 16 Вересня 2019
12.05.2016
105
0

Підрядників з ремонту доріг Херсонщини визначить вже оголошений тендер

Підрядників з ремонту доріг Херсонщини визначить вже оголошений тендер

У Херсонській області розробляється проектно-кошторисна документація ремонту доріг, за двома об'єктами поточного середнього ремонту вже оголошено проведення тендерної процедури. За результатами тендеру будуть визначені підрядники, які з червня розпочнуть ремонтні роботи.

Про ремонт та утримання доріг йшлося на вчорашній селекторній нараді під головуванням Прем'єр-міністра Володимира Гройсмана.

Нагадаємо, відповідно до розпорядження КМУ Державне агентство автомобільних доріг України затвердило виробничий план з ремонту та утримання доріг по Херсонській області на 2016 рік.
Обсяг фінансування 292,9 мільйона гривень, у тому числі на поточний середній ремонт - 219 мільйонів, на експлуатаційне утримання 73,9 мільйона.
Планується провести поточний середній ремонт з відновленням дорожнього покриття на ділянках загальною протяжністю 27,6 км.

Передбачене фінансування значно перевищує аналогічне у 2015 році.
Та все ж визначений на цей рік обсяг фінансування - це лише близько 20% від нормативної річної потреби на ремонт і утримання доріг області.

Протяжність доріг загального користування на Херсонщині 5002 км, із них державного значення - 1 430 км, місцевого - 3 572 км. Ремонту потребують ділянки автомобільних доріг загального користування загальною протяжністю 4 500 км.

Як прокоментувала присутня на селекторі заступник голови обласної ради Оксана Рукавішнікова, додатковим фінансовим ресурсом на ремонт та утримання доріг місцевого значення можуть стати кошти, які отримують місцеві бюджети від збільшення надходжень акцизного збору - тому громади мають бути зацікавлені в його легалізації.

Над цим питанням спільно працюють співробітники ДФС, депутати обласної ради та керівники органів місцевого самоврядування. Також покращити ситуацію з ремонтом та утриманням доріг в області мало б включення Херсонської області до пілотного проекту Кабінету Міністрів, в результаті якого перевиконання плану зборів митницею спрямовується на дорожнє господарство. Відповідне звернення вже направляли до Уряду народні депутати від Херсонщини, про це йшлося на багатьох нарадах, але наразі питання не вирішено.

Прем'єр-міністр наголосив на тому, що ремонт доріг має бути під особистим контролем керівництва області. На пропозиції щодо включення Херсонщини до пілотного проекту зі спрямування коштів від перевиконання планів по митним зборам на ремонт доріг глава Уряду, що Кабмін вивчить ці питання.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину