Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2020
07.12.2018
774
0

Підприємцям на Херсонщині погрожують «київською перевіркою»

Підприємцям на Херсонщині погрожують «київською перевіркою»

Як  повідомила начальник Новокаховського управління Головного управління ДФС в  області, до Центру обслуговування Каховської ДПІ звернувся місцевий підприємець, який повідомив про надходження дзвінків від телефонних шахраїв.

Про це передає ПІК з посиланням на  прес-службу Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі.

Зокрема, бізнесмену телефонували невідомі особи, які представилися співробітниками податкової інспекції та повідомили про проведення «київської перевірки». Для вирішення всіх питань запропонували зв’язатися з керівником податкового відомства за номером телефону 099 677 98 66. Дзвінки надходили безпосередньо від абонента мобільного зв’язку за номером 066 658 51 78.

Варто зазначити, що подібні дзвінки від «псевдоподатківців» і раніше неодноразово фіксувалися в Херсонській області. Зазвичай такі злочини відрізнялися лише номерами телефонів шахраїв, рахунками банківських установ та, інколи, причиною вимагання чи прохання коштів.

"Тож бізнесмени Херсонщини, пам’ятайте фінансова безпека ваших родин залежить від вас. Лише пильність, обачність і обережність убереже вас від фінансових втрат і моральних потрясінь.

Якщо ви потрапили на гачок аферистів або вас намагалися втягнути у хитросплетені шахрайські схеми, якнайшвидше повідомте співробітників поліції за телефоном 102. Не дайте себе ошукати!", - звертаються податківці. 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину