Pik
Сьогодні, 20 Січня 2021
03.07.2017
372
0

Підприємців і фермерів запрошують на зустріч з представниками Канади

Робоча зустріч на тему «Експорт українських товарів до Канади. Практичні випадки з перших вуст» відбудеться 4 липня 2017 року 0 11:00 до 14:00 у Конгрес-Холі за адресою вул. Ярослава Мудрого, 7 (колишня вул. Радянська,7) м. Херсон, повідомляє ПІК з посиланням на Департамент АПР Херсонської ОДА.
Головною метою зустрічі є надання підприємцям практичних порад та відповідей щодо експорту товарів до Канади. В заході візьмуть участь директор Канадсько-української торгової палати Емма Турос, підприємці Одеської, Миколаївської, Херсонської областей.
Учасникам заходу також буде надано розроблений посібник, в якому висвітлено чіткий план результатом реалізації якого є успішний експорт товарів до Канади.
Зараз існує велика необхідність в розповсюдженні детальної інформації щодо експортування товарів до Канади, адже 90% експорту України - це сировина. В той же час західні країни виробляють високоякісні товари, які потім ми імпортуємо до нашої країни, оплачуючи їх виробничий цикл та закладений прибуток. Проте вже сьогодні є можливість реалізовувати свою продукцію в Канаді, і організатори заходу бажають дати відповідь на питання «як це зробити?».
У робочій зустрічі візьмуть участь ФОП Козонак Дмитро Миколайович (член Канадсько-української торгової палати), Громадської організації «Бізнес-асоціація «Ми-Херсонці» (має меморандум про співпрацю з Канадсько-українською торговою палатою), громадської організації «Земля Таврії» (реалізовує український проект бізнес-розвитку плодоовочівництва UHBDP)
До участі у заході запрошуються підприємці, фермери та керівники харчової та переробної галузі області.
Телефон для довідок: (095) 43 03 888
Участь у заході - БЕЗКОШТОВНА.
Детальна інформація, реєстрація та контакти є на сайті заходу.http://cucc-event.trust-canada.net/direktor-kanadsko-ukra%D....
Довідка: 01 червня2017 року Генерал-губернатор Канади підписав Угоду про вільну торгівлю з Україною, чим завершив процедуру ратифікації угоди в Канаді. Угода передбачає безмитний доступ 98% українських товарів на канадський ринок, а також містить цілий ряд положень, які стимулюватимуть економічне зближення двох країн. Для реалізації угоди створений Канадсько-український проект підтримки торгівлі та інвестицій (проект CUTIS) - це 5-річна (2016-2021) ініціатива уряду Канади, спрямована на зменшення бідності в Україні шляхом нарощування експорту з України до Канади та інвестицій з Канади до України.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину