Pik
Сьогодні, 31 Травня 2020
10.01.2020
552
0

Підприємців Херсонщини оштрафували на 123 тисячі за рекламу

Підприємців Херсонщини оштрафували на 123 тисячі за рекламу

Сектором контролю за рекламою, дотриманням антитютюнового законодавства та пробірного контролю Управління захисту споживачів Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за 2019 рік відкрито 126 справ за фактами порушень вимог рекламного законодавства. За результатами розгляду справ застосовані штрафні санкції у сумі 122 тис. 997 грн.

Відповідно до частини 8 статті 27 Закону України «Про рекламу» 3 справи були надіслані до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів для прийняття рішення про накладення штрафу за порушення законодавства про рекламу у розмірі 33800 грн.

За порушення статті 21 Закону України «Про рекламу» щодо реклами лікарських засобів, медичних виробів, методів профілактика, діагностики, лікування і реабілітації накладено штрафні санкції на суму 19380 грн.

Протягом звітного періоду розглядались справи щодо порушення частини 5 статті 8 Закону України «Про рекламу» (про знижки на товари та розпродажі ) та прийнято 44 рішення про накладення штрафних санкцій на загальну суму 29824 грн.

Також відкриті 2 справи щодо друкованих засобах масової інформації за порушення законодавства про рекламу. Загальна сума штрафних санкцій складає 7180 грн.

Прийнято 9 рішень про визнання реклами недобросовісною, та надано 14 приписів про усунення порушень розповсюджувачам реклами.

Протягом 2019 року спеціалісти сектору взяли участь у «круглих столах», що проходили у Новій Каховці та Херсоні. Проводились вони з суб’єктами господарювання, Державною службою з лікарських засобів та контролю за наркотиками у Херсонській області, громадськими організаціями та органами місцевого самоврядування. Темою обговорення було: «Державний контроль за додержанням законодавства про рекламу в частині встановленого законодавством порядку розповсюдження та розміщення реклами».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину