Pik
Сьогодні, 20 Січня 2019
17.12.2018
145
0

Підприємствам АПК нададуть фінансову підтримку на майже 6 мільйонів гривень

Підприємствам АПК нададуть фінансову підтримку на майже 6 мільйонів гривень

У Департаменті агропромислового розвитку облдержадміністрації відбулось шосте (заключне) у цьому бюджетному році засідання обласної конкурсної комісії з питань надання державної підтримки, яка спрямовується суб’єктам господарювання агропромислового комплексу на часткову компенсацію відсоткової ставки за залученими кредитами, передає ПІК.

Повідомляється, що всього для надання фінансової підтримки підприємств АПК через механізм здешевлення кредитів відповідно до наказу Мінагрополітики в область спрямовано 5 761 897,00 грн.

«Розглянувши подані документи на участь у конкурсі, комісією прийнято рішення включити до реєстру позичальників, які мають право на отримання компенсації відсоткової ставки за залученими кредитами, 18 підприємств, які відповідно до Порядку мають переваги в отриманні компенсації, за 21 кредитною угодою», – йдеться у повідомленні.

Загалом за період роботи конкурсною комісією було розглянуто 86 заявок на участь у конкурсі. До реєстру позичальників включено 32 агропідприємства, які мають право на отримання компенсації за 39 кредитними угодами. Річний ліміт, доведений області, розподілено у повному обсязі.

Станом на 14.12.2018 позичальникам виплачена компенсація за фактично сплачені відсотки у сумі 1 443 794,00 грн.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину