Pik
Сьогодні, 10 Грудня 2019
06.08.2018
1097
0

Підозрюваний у нападі на Катерину Гандзюк своєї вини не визнає

Підозрюваний у нападі на Катерину Гандзюк своєї вини не визнає

Як вже раніше повідомляв ПІК, сьогодні Херсонський міський суд обрав запобіжний захід підозрюваному у нападі з кислотою на радницю Херсонського міського голови та керуючу апаратом міськради Катерину Гандзюк. Це 40-річний херсонець Микола Новіков.

За данними слідства, які озвучила сторона обвинувачення, саме цього чоловіка бачили свідки неподалік будинку, де мешкає потерпіла, незадовго до злочину. Також з’ясувалося, що 27-31 липня в нього був вимкнений телефон, саме на цей час припав напад на чиновницю. Крім того, під час затримання у раніше судимого виявили закордонний паспорт.

У судовій залі виступила рідна сестра підозрюваного. Ірина Кадокова запевняє, що справу проти чоловіка сфабрикували, насправді ж він має алібі, бо 27-31 перебував на морі в Голопристанському районі і в неї є фото- відео докази цього. Втім, надати матеріали, які б підтвердили, що саме в момент скоєння злочину Микола Новіков був не в Херсоні жінка не змогла.

Візуально чоловік досить схожий на того, кого зафіксувала камера відеоспостереження під час нападу на Катерину Гандзюк, разом із тим запис неякісний, тож у цього затримання чимало скептиків.

Суд доводи сестри підозрюваного до уваги не взяв, оскільки вона близька родичка фігуранта справи і є зацікавленою особою. За рішенням Феміди на час слідства, це поки що 60 діб, Микола Новіков залишатиметься під вартою, без права внесення застави. Сам підозрюваний свої вини не визнає.

фото: day.kyiv.ua

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину