Pik
Сьогодні, 21 Вересня 2020
10.09.2018
878
0

Підозрюваних у нападі на Катерину Гандзюк закликають назвати замовників

Підозрюваних у нападі на Катерину Гандзюк закликають назвати замовників

Підозрюваних у нападі на на в.о. керуючого апарату міської ради Катерину Гандзюк закликають назвати замовника злочину. Відповідне звернення до 5 підозрюваних оприлюднене у групі «Хто замовив Катю Гандзюк?» у Фейсбук, передає ПІК.

«Ми звертаємося до вас як до людей, які, ймовірно, вчинили найбільшу помилку в своєму житті. Ми робимо це, тому що хочемо запобігти здійсненню ще однієї, не менш тяжкої помилки. Яким би не був масштаб злочину, в людини завжди має бути можливість виправити ситуацію. Вам такий шанс доля дарує вже сьогодні», - йдеться у зверненні.

«Ми знаємо, що поліція не залишає спроб приховати справжнього замовника. Ми знаємо, що готується версія, яка перекладе основну провину на одного з вас. Щоб не називати справжнього замовника замаху, прокуратура відмовляється перекваліфікувати справу як замовну, а кишенькові спікери МВС уже повним ходом ліплять версію, що замах на Катю зумовлений особистою неприязню. У цю версію ніхто не вірить, але це не зупинить прокурорсько-міліцейсько-судову спайку від спроби фальсифікації справи», - відзначається у зверненні.

З моменту замаху пройшов 41 день, нагадують автори звернення.

 «Пошук замовника важливий не тільки для Катерини, її сім’ї, друзів та активістів, які більше місяця вимагають від МВС та прокуратури знайти його. Це також важливо для всієї України», - йдеться у зверненні.

«Якщо ви назвете ім'я замовника, це буде мати колосальний ефект для нашого суспільства та майбутнього країни. По-перше, це стане показовим уроком для всіх, хто думає, що в Україні можна безкарно замовляти людей. Складно навіть порахувати, скільки життів ви врятуєте, посадивши на лаву підсудних реального замовника. По-друге, нашому суспільству як повітря необхідна надія та перемога», - відзначається у зверненні.

«Ми звертаємося до вас із впевненістю та довірою, тому що ми знаємо, що ви - на нашому боці. Одного дня ви прийняли героїчне рішення захищати нашу країну, коли вона цього потребувала. Ми знаємо, що для вас безпека, благополуччя та незалежність свого народу - не просто слова. Сьогодні вам належить здійснити ще один героїчний вчинок. Знайдіть у собі сили відповісти на питання «Хто замовив Катю Гандзюк?», - йдеться у зверненні.

 Нагадаємо, напад на Гандзюк стався 31 липня. 

Читайте також:

Мєріков звітуватиме сьогодні у справі про напад на Гандзюк, але не в Херсоні

Під Радою проходить мітинг з вимогою розслідувати напад на Гандзюк

Затримання у справі Гандзюк: призначена службова перевірка

У Херсоні суд обрав міру запобіжного заходу ще одному підозрюваному у нападі на Гандзюк

Першого звинуваченого у нападі на Гандзюк відпустили

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину