Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
11.09.2018
622
0

Підготовка 124 бригади територіальної оборони увійшла у фінальну стадію

Підготовка 124 бригади територіальної оборони увійшла у фінальну стадію

З 3 по 12 вересня на території Херсонської області проходять військові тактичні навчання 124-ої окремої бригади територіальної оборони, до складу якої увійшло близько 3,5 тисяч військовозобов’язаних віком до 60 років. Про це повідомляє ПІК.

Протягом 10 діб проводяться навчання у шести батальйонах, до яких залучені інструктори з інших областей. В одному з таких підрозділів, у  183 окремому батальйоні територіальної оборони, побував сьогодні корреспондент ПІК.

«Наразі підготовка 183 окремого батальйону територіальної оборони увійшла у фінальну стадію. Особовий склад батальйону займається практичним втіленням отриманих навичок, а саме несення служби на блокпостах, забезпечення громадської безпеки, патрулювання вулиць на території населених пунктів, а також забезпечення безпеки на шляхах сполучення», - зазначив командир 183 батальйону, капітан Вадим Кулай.

Він також повідомив, що останній день тактичних навчань завтра – 12 вересня, коли особовий склад буде нагороджуватись та здавати майно.

«Хочу відзначити, що за ці десять днів, що тривали навчання, в нашому батальйоні 7 військовозобов’язаних з різних районів виявили бажання продовжити службу у Збройних Силах України. Взагалі навчання пройшли дійсно успішно. Можемо констатувати, що особовий склад мотивований та вони досі зацікавлені у своєму бойовому навчанні. І я вважаю, що на наступний рік більшість військовозобов’язаних братимуть участь у навчаннях територіальної оборони», - наголосив Вадим Кулай.

Крім того, він розповів, що 183 батальйон, який знаходиться на території Раденська, сформований з представників декількох районів, – це Каховський, Високопільський, Новоронцовський та м.Херсон. Задіяно всього близько 300 чоловік.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину