Pik
Сьогодні, 05 Квітня 2020
26.11.2014
221
0

Під час круглого столу обговорювали питання переселенців

Під час круглого столу обговорювали питання переселенців

У рамках проекту «Переселенці з Криму: від діалогу громадськості до міжрегіональної самоорганізації» за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні громадська організація «Союз вимушених переселенців» організувала круглий стіл. Про це "ПІК" повідомили в ГУ ДСНС в області.

У засіданні взяли участь представники Координаційної ради громадських організацій вимушених переселенців з Криму, Меджлісу кримськотатарського народу, ГО «Євромайдан-Крим», представники інших структур та організацій. У заході взяла участь також керівник Регіонального штабу Херсонської області-заступник начальника Головного управління Державної служби з надзвичайних ситуацій України Катерина Гаврилова.
Учасники круглого столу в Херсоні виробили пропозиції для органів влади щодо вирішення проблем перетинання громадянами України адміністративного кордону між тимчасово окупованим Кримом і Херсонщиною.
Серед них - скасування закону України про створення вільної економічної зони «Крим» або внесення змін до нього у частині спрощення для громадян України процедур перетинання адміністративного кордону, визнання кримчан-громадян України резидентами в питаннях стягнення митних і податкових платежів; утворення Комітету Верховної Ради України у справах тимчасово окупованих та тимчасово непідконтрольних територій та Міністерства у справах АР Крим та м. Севастополя; внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо зняття відповідальності з громадян України, які проживають на тимчасово окупованій території, та внутрішньо переміщених осіб за порушення строків оформлення паспортних документів громадянина України, реєстрації новонароджених дітей, що народилися на території Криму після 1 лютого 2014 року, порушення строків перереєстрації зброї на території Криму, відсутність українського страхового полісу обов'язкового страхування відповідальності власників автомобілів тощо.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину