Pik
Сьогодні, 23 Вересня 2019
26.09.2016
164
0

Під час Форуму «Таврійські горизонти» розкажуть про можливості успішних змін в громаді

Під час Форуму «Таврійські горизонти» розкажуть про можливості успішних змін в громаді

30 вересня під час панельної дискусії «Економічно спроможні громади Херсонщини - запорука розвитку регіону» на Міжнародному інвестиційному форумі «Таврійські горизонти» виступить Бері Рід, керівник Проекту «ДОБРЕ», який розповість про можливість розвитку об'єднаних громад за допомогою проекту «ДОБРЕ».

Проект започаткований Агентством США з міжнародного розвитку у сфері розбудови місцевого самоврядування, за яким планується надати комплексну допомогу українським громадам.

На цей проект агентство США з міжнародного розвитку планує надати 50 млн доларів на реалізацію цього проекту протягом 2016-2021 років.

В рамках Проекту для співпраці буде відібрано близько 75 об'єднаних громад з 7 областей України. До кінця жовтня буде відібрано перші 25 громад.

Також під час панельної дискусії будуть розглянуті питання: «Стратегія розвитку МСБ в рамках об'єднання територіальних громад у Херсонській області», «Агентство регіонального розвитку області як інструмент для супроводу інвестицій в регіоні», «Територія впровадження соціального підприємництва в сільській місцевості», «Типові бізнес-моделі розвитку територіальної громади на Херсонщині та на півдні України», «Створення стратегічних планів розвитку територіальних громад - єдиний шлях до успіху».

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину