Pik
Сьогодні, 25 Червеня 2019
05.06.2019
373
0

Під час гри «Джура» відбувся навчально-тренувальний вишкіл «Рятівник»

Під час гри «Джура» відбувся навчально-тренувальний вишкіл «Рятівник»

У рамках обласного етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Джура-2019: Чорноморська січ» відбувся навчально-тренувальний вишкіл «Рятівник»,-повідомляє у Фейсбук Сергій Чорний, начальник ГУДСНС області, передає ПІК.
У змаганнях взяли участь 25 команд з різних районів нашої області. До уваги дітей в першій половині дня була представлена ознайомча програма із зразками та спорядженням пожежно-рятувальних підрозділів. Рятувальники продемонстрували пожежно-технічне обладнання в пожежному автомобілі, що використовують у ході аварійно-рятувальних робіт. Надзвичайно інформаційною була програма від піротехнічної служби та представників громадської організації «Українська єдність», які представили на огляд учасників бойові снаряди воєнних часів та снаряди з зони антитерористичних операцій. Представники хімічної служби продемонстрували пристрої метеорологічного обстеження та захисні костюми, а Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба показали обладнання, що використовують під час надзвичайних ситуацій. Атмосфера панувала надзвичайна, рятувальники ділились своїми знаннями з дітьми, а діти в сою чергу не відриваючи поглядів з захопленням в очах спостерігали та слухали всю надану їм інформацію. У другій половині дня командам надали можливість закріпити на практиці отриману від рятувальників інформацію та позмагатись у конкурсах: «Одягання бойового одягу пожежного», «Порятунок потопаючого» з використанням кінця Александрова, «Влучний ствольщик». Також діти мали змогу перевірити свої знання з основ безпеки життєдіяльності та відповісти на тестові запитання у теоретичному конкурсі «Теоретична підготовка з питань БЖД», що провели представники Навчально-методичного центру цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Херсонської області. 
На кожному етапі були визначені переможці. Команда Чаплинської селищної ради за підсумком всіх конкурсів набрала кращий загальноконкурсний бал і здобула перемогу у змаганні «Рятівник». Їх нагороджено перехідним кубком.
Всім призерам вишколу рятувальники вручили дипломи та гарні подарунки на згадку про кожен з підрозділів надзвичайників. А команди, яким не вдалось перемогти, отримали грамоти за участь в цьому пізнавальному заході.

 

 

 

Теги:

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину