Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
27.11.2018
1168
0

Перший заступник голови облради Зеленчук не задекларував будинок і земельні ділянки

Перший заступник голови облради Зеленчук не задекларував будинок і земельні ділянки

НАЗК направило до суду 16 адмінпротоколів стосовно депутатів, прокурорів та інших суб’єктів декларування. Серед порушників і перший заступник голови Херсонської обласної ради Василь Зеленчук, повідомляє ПІК з посиланням на офіційний сайт НАЗК. Він не подав повідомлення  про житловий будинок та земельні ділянки. 

«Національне агентство з питань запобігання корупції направило до суду 16 адмінпротоколів за фактами порушень встановлених законом термінів подання декларацій та повідомлень про суттєві зміни у майновому стані стосовно депутатів, прокурорів та інших суб’єктів декларування. Рішення прийняті під час засідання Національного агентства», - йдеться у повідомленні.

«Стосовно першого заступника голови Херсонської обласної ради Василя Зеленчука Національне агентство склало 4 адмінпротоколи. Він не подав повідомлення про суттєві зміни у майновому стані у зв’язку з набуттям у власність житлового будинку загальною площею 789 кв. м вартістю 3037650 грн і 3 земельні ділянки: площею 1700 кв. м вартістю 421600 грн, площею 1000 кв. м вартістю 482000 грн, а також – площею 414 кв. м вартістю 102700 грн.», - йдеться у повідомленні.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину