Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2019
03.09.2018
605
0

Перші особи Херсона та області відмітилися на святкових лінійках

Перші особи Херсона та області відмітилися на святкових лінійках

На Херсонщині на урочистостях з нагоди свята Першого дзвоника відмітилися виступами голова ОДА, облради, міський голова Херсона та секретар Херсонської міської ради, передає ПІК

Відзначимо, що у соцмережах батьки ще у минулому році закликали можновладців добровільно відмовитись від відвідування свят та від промов. Як бачимо, херсонські перші особи до рекомендацій не дослухалися.

Отже, дітям яких шкіл "пощастило" на День знань слухати посадовців і що ті бажали та обіцяли.

Голова облради Владислав Мангер прийшов на святкування в облмуздрамтеатр, де традиційно відзначає свята ШГП – це заклад обласної ради. Як пише прес-служба облради: «Потім на сцену запросили голову Херсонської обласної ради Владислава Мангера, якого директор представив дітям та батькам як «власника» школи». Далі, правда, на сайті облради пояснюється, що це не тому, що голова облради школу прикупив, а тому, що засновник школи є обласна рада.

Виступаючи на святі у ШГП, Мангер знову згадав цитату Бісмарка – ту саму, якою він кілька днів тому вже поділився з освітянами на серпневій конференції: «А ми маємо пам’ятати вислів Отто фон Бісмарка: «Хто економить на школах, – буде будувати тюрми».

Він також попіарився на тому, що обласна рада зробить все, щоб на повну потужність запрацював новий корпус школи. Відзначимо, що мова йде про кошти платників податків та територіальну громаду області.

Голова ОДА Андрій Гордєєв також їздив по лінійках у школи, для яких звісно, знайшлися  гарні новини. Спочатку він у школі №47 в Херсоні повідомив, що тут побудують стадіон. А у Томиній Балці – про реалізацію будівельного проекту вартістю у 4,5 млн грн.

Міський голова Херсона Володимир Миколаєнко відмітився на лінійці у школі №31.

Секретар міської ради Олена Урсуленко засвітилась на святі в Херсонському фізико-технічному ліцеї. «Вітаючи сьогодні колектив і учнів зі святом, побажала рухатись вперед, зайняти лідируючі позиції вже у всеукраїнському рейтингу», - написала Урсуленко у Фейсбук.

 

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину