Pik
Сьогодні, 04 Июля 2020
24.06.2018
1203
0

Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени - Гоцул

Перші олімпійці приїдуть на тренування у Лазурне восени - Гоцул

Вже цієї осені у Лазурне, на узбережжя Чорного моря на Херсонщину, де 23 червня здали першу чергу великого інфраструктурного спортивного об’єкту, приїдуть на тренування українські спортсмени.

Про це повідомив в оздоровчому центрі «Прибрежний», де відбулось офіційне відкриття першої черги цього об’єкту, перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул , передає ПІК.

«Очікується, що восени цього року перші олімпійці, перші наші провідні спортсмени приїдуть сюди для того, щоб розпочати свою підготовку. Звідси вони будуть штурмувати найвищі вершини Європи, світу, Олімпійських ігор. Сюди також приїдуть молоді спортсмени, хтось з них стане чемпіоном. Але, безумовно, всі вони стануть здоровими і достойними патріотичними громадянами», - сказав перший заступник Міністра молоді та спорту.

Читайте також: Розенко від імені уряду подякував Путілову

Він подякував за проект його ініціатору та інвестору, голові правління «Механічного заводу», громадському діячу Андрію Путілову.

«Сьогодні дійсно унікальна подія, унікальне свято. По нашій країні зусиллями Уряду відновлюється спортивна інфраструктура, відновлюються стадіони, манежі, басейни. Але, на жаль, поки що немає такої активної роботи бізнесу, коли за приватний кошт створюються такі унікальні об’єкти. Вам слова подяки і поваги від міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, від президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки і від всіх українських спортсменів», - відзначив Ігор Гоцул.

 Читайте також: На Херсонщині на березі Чорного моря створюють спортивний хаб 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину