Pik
Сьогодні, 24 Октября 2018
23.05.2018
693
0

Периферійні мільйонери Херсонщини: підсумки деклараційної кампанії

Периферійні мільйонери Херсонщини: підсумки деклараційної кампанії

На Херсонщині, за підсумками деклараційної кампанії 2018 року, у порівнянні з минулорічною деклараційною кампанією, темп відсоткового росту кількості мільйонерів в обласному центрі менший, ніж за його межами. Якщо в Херсоні їх чисельність зросла на 20%, то в інших містах і районах області загалом на 27%.

Про це розповіли у секторі комунікацій відділу організації роботи Головного управління Державної фіскальної служби у Херсонській області, Автономній республіці Крим та місті Севастополі, передає ПІК

"На Херсонщині за результатами деклараційної кампанії 2018 року свої доходи у сумі понад 1 млн гривень, що були отримані за попередній рік, задекларували 49 жителів області. Це на 9 осіб більше ніж за результатами минулорічної деклараційної кампанії. Із вказаних 49-ти мільйонерів 35 осіб є жителями міста Херсона, а решта - інших міст і районів області", - повідомили у секторі комунікацій.

У свою чергу, за інформацією фіскальної служби регіону, із 40 жителів області, які офіційно задекларували у минулорічній деклараційній кампанії свої доходи у сумі понад 1 млн гривень, 29 мешкали у місті Херсоні, а 11 - в інших містах і районах Херсонщини.

Як зазначили у секторі комунікацій, із 14-ти цьогорічних так званих "периферійних" мільйонерів Херсонщини чотири проживають у Каховському районі, три - у місті Нова Каховка, по два - в Іванівському та Генічеському районах, і по одному - в Скадовському, Чаплинському і Горностаївському районах.

Загалом 49 мільйонерів Херсонщини задекларували отриманих за 2017 рік доходів на загальну суму 434 млн гривень.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину