Pik
Сьогодні, 29 Березня 2020
31.08.2018
633
0

Пережитки радянського минулого: як убезпечити дитину під час шкільної лінійки

Пережитки радянського минулого: як убезпечити дитину під час шкільної лінійки

Напередодні Дня знань в. о. міністра охорони здоров’я Уляна Супрун дає поради батькам, як убезпечити дитину під час шкільної лінійки, передає ПІК.

Вона наголошує, що у розвинених країнах немає виснажливого вишиковування, стояння під сонцем або дощем, вислуховування безкінечних напутніх промов. Адже це шкідливо передусім з медичної точки зору.

«Щороку читаємо новини про те, що діти непритомніють на шкільних лінійках. При чому неважливо, чи проводяться вони на вулиці, чи у приміщенні. Адже натовп людей, стояння на одному місці, спека чи задуха погано впливають на здоров’я. У сонячну погоду дитина може отримати тепловий удар чи опік шкіри, знепритомніти, почати блювати, почуватись дезорієнтованою. Так само не додасть здоров’я стояння під дощем», – зазначає Уляна Супрун і замість виснажливого вишиковування пропонує замінити лінійки інтерактивними уроками.

А тим, хто не має можливості уникнути лінійки, дає кілька порад.

В першу чергу слід подбати про захист від пекучого сонця та теплової травми, а також забезпечити безперешкодний доступ школярів до питної води.

Також вона радить батьками пояснити дітям, для чого ці лінійки потрібні:

«Також варто пояснити дітлахам навіщо потрібен подібний захід та яка роль їхнього класу в ньому. Це може бути й підтримка менших, і виступ, і вітання промовців. А ще, спроба пояснити мету дітям часто допомагає саме дорослим усвідомити непотрібність, та, подекуди, й безглуздість окремих справ та ідей».

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину