Pik
Сьогодні, 23 Февраля 2020
Гаряча новина
06.11.2017
507
0

Переворот у Херсонській облраді не відбувся

Переворот у Херсонській облраді не відбувся

6 листопада відбулося довгоочікуване  засідання комісії Херсонської облради з питань комунальної власності, де, за планом депутата Володимира Шадріна, мало бути розглянуто питання про спроможність Юрія Рожкова займати посаду голови комісії, передає ПІК. Передбачалося, що член комісії Юрій Ромаскевич винесе це питання на розгляд під час засідання.

Але сталося не зовсім так, як гадалося. Задля того, щоб поставити крапку на кулуарних ігрищах, Юрій Рожков самостійно виніс на розгляд депутатської комісії питання про довіру до нього як голови комісії. Буде так, як вирішать колеги-депутати, прокоментував свою пропозицію Рожков.

За недовіру Рожкову проголосували депутати Ігор Дроговоз, Юрій Ромаскевич, Олександр Синенко та Василь Борисов. Інші присутні члени комісії не підтримали відставку Рожкова, тож питання не пройшло.

Читайте також: Апетити Шадріна вже дорого коштують Мангеру

Треба працювати, а не інтригувати - такий висновок можна зробити з намагань деяких депутатів перехопити на себе повноваження та важелі впливу. Та й це було б й непогано, якщо мова йшла про конкуренцію підходів та організаторських якостей.

У випадку ж з інтригою, яку закрутив Шадрін, спираючись на амбіції свого однопартійця Ромаскевича та Дроговоза з дивної фракції радикалів, на коаліційну підтримку депутата «Нашого краю» Олександра Синенка та на не реалізовані амбіції члена «Батьківщини» Василя Борисова, мова йде лише про власні інтереси та можливість безперешкодно вирішувати власні питання.

Читайте також: Три депутата облради гнучко зрадили Ляшку з Мангером

Нагадаємо, у п’ятницю, 10 листопада,  о 10 годині, водночас з сесією міської ради, розпочнеться сесія обласної ради

Наталя Войтченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину