Pik
Сьогодні, 08 серпень 2020
17.09.2019
413
0

Перевірено роботу служб цивільного захисту Олешківського району

Перевірено роботу служб цивільного захисту Олешківського району

16 вересня комісія у складі представників Держслужби України з надзвичайних ситуацій та обласного рятувального відомства перевірила організацію стану цивільного захисту на території Олешківського району,- передає ПІК за повідомленням ГУ ДСНС .

У ході перевірки відпрацьовано ввідну. О 13:00 диспетчеру 21-ї ДПРЧ надійшло повідомлення від директора Олешківської гімназії про розлив невідомої речовини сріблястого кольору в приміщенні на другому поверсі. На місце події направлено чергове відділення підрозділу. Про подію сповіщено служби району, а саме: районну адміністрацію, міську раду, службу безпеки України, оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС області, центральну лікарню та національну поліцію.

До прибуття рятувальників співробітниками гімназії проведено евакуацію дітей та викладачів. Після прибуття на місце ланкою газодимозахисної служби проведено розвідку та встановлено, що в приміщенні спортивної зали на другому поверсі розлита невідома речовина сріблястого кольору, за зовнішніми ознаками схожа на ртуть. У приміщенні було забезпечено стабільний температурний режим який виключав надмірне випаровування даної речовини. Співробітниками національної поліції було обмежено доступ сторонніх людей до приміщень школи. О 13.50 прибула Херсонська обласна комунальна аварійно-рятувальна служба, яка провела демеркуризацію.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину