Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
26.09.2017
1078
0

Переселенці розмальовують стіни в Херсоні

Переселенці розмальовують стіни в Херсоні

Діти переселенців та учасників АТО взяли участь у незвичайній акції в Херсоні, передає ПІК.

Малеча, на долю якої наклала відбиток війна на Сході, розписала будівлю обласного «Червоного Хреста». Організація, яка займається благодійністю, зокрема, допомагає переселенцям, родинам демобілізованих та загиблих учасників АТО тощо, базується на вул. Московській, 30 у Херсоні.

333

 

Ще недавно фасад її будівлі був сірим і непоказним, а вже сьогодні на ньому з’явилися квіткова галявина і корабель удачі.  Теми для фасадної картини дітям підказала відома українська мисткиня Алла Сокіл. Жінка спеціально прибула із Києва, щоб підтримати акцію. До Херсона її запросили представники місцевого «Ротарі клубу», сама ж художниця очолює таку саму організацію у столиці. У Києві завдяки Аллі Сокіл вже розписано  дитячі палати кількох лікарень, зокрема – в «Амосівці», де роблять складні операції на серці. За словами жінки, лікарі помітили – настінні картини роблять дива.

22052725_1917057225281216_447097459_n

 

«Син однієї з моїх знайомих лежав в київській лікарні і вона побачила, що цілими місяцями там лежать діти у палатах з голими сірими стінами, що, звісно, не сприяло їхньому психологічному лікуванню. І вона запропонувала нашому «Ротарі клубу» розфарбувати стіни і ми разом з іншими художниками розмалювали стіни в київській обласній дитячій інфекціонці. Потім перейшли малювати до післяопераційного відділення лікарні Амосова. І тут зробили такий дивний висновок, що діти, які спали перед операціями, дуже нервували, засинали без транквілізаторів і снодійного і навіть лікарі відзначили, що лікування пішло швидше», - зазначила дизайнер і президент «Ротарі клубу – Київ» Алла Сокіл.

22052776_1917057228614549_615936373_n

Також мисткиня зізналася, що дуже переживала, як працюватиметься в Херсоні, адже малювати треба на фасаді будівлі, його не можна зіпсувати. Втім, всі побоювання виявилися марними. Малеча так розмалювала стіну, що виправляти художниці нічого не довелося.

Як повідомили у самій обласній організації «Червоного Хреста», акція з розпису фасаду стала етапом проекту «Психосоціальна підтримка населення». Адже родинам, які опинилися у складних життєвих обставинах через події на Сході України, потрібне не лише матеріальна, а й психологічна підтримка.

Марина Савченко

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину