Pik
Сьогодні, 17 Січня 2021
02.06.2019
2555
1

Переможцем Кубку з футболу Путілова стала херсонська гімназія номер один

Переможцем Кубку з футболу Путілова стала херсонська гімназія номер один

1 червня у Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному на Херсонщини відбулися фінальні ігри на Кубок з футболу Путілова Андрія.П`ять команд - переможців відбіркових турів - напередодні приїхали на Чорноморське узбережжя, щоб позмагатися за перемогу та відпочити.Підтримати гравців приїхали й їх батьки.Вже перше коло матчів дозволило зрозуміти, що футбол буде дуже емоційним.

Потенційний фаворит - команда херсонської школи номер 47, яка спеціалізується на футболі - впевнено обігравав інші команди.

Але безпосередньо фінальна гра за перше місце, тобто за перемогу у Кубку, приголомшила перемогою команди гімназії номер 1.

- Дякую за прекрасну, емоційну гру, - звернувся до команд під час церемонії нагородження засновник Кубку Андрій Путілов.
- Ви всі - переможці, бо вже стали кращими у своїх відбіркових групах. Сьогоднішня гра - гарний приклад того, що воля до перемоги може бути важливішою ніж майстерність. Прошу команду 47-ої школи не засмучуватися, а робити висновки, гуртуватися та перемагати наступного разу. Для шкільних команд Білозерки, Микільського та Чорнобаївки участь у фіналі Кубка - це тест на витривалість та розуміння того, до чого треба прагнути. Щиро дякую батькам, які вболівали за своїх дітей та заохочують їх займатись спортом.

 

Отже у фіналі Кубку 3 місце у команди Чорнобаївського НВК. 2 місце у команди Херсонської школи номер 47.
1 місце у команди Херсонської гімназії номер 1.

Почесні нагороди та дипломи учасників отримали команди Білозерської школи номер 2 та Микільської школи Білозерського району.

Нагадаємо, цього року у Кубку з футболу Путілова Андрія брали участь 34 шкільні команди Білозерського району та Херсона. Відбіркові етапи проходили у квітні-травні, а фінал відбувся 31 травня - 1 червня у Центрі Олімпійських видів спорту «Прибрежний» у Лазурному, куди приїхали 5 команд-фіналістів разом з батьками. Вдруге фінал відбувається у «Прибрежному» та вперше діти грали на професійному футбольному полі.
Кубок Путілова проводиться з 2012 року.

Новини по темі

Коментарі

леонид, 02.06.2019
1-я гимназия - чемпион! ура!

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину