Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
Інтерв’ю
20.09.2017
892
0

Чи змінилося життя переможця "Коронації слова"

Переможець "Коронації слова" повернувся у Херсон

Переможця міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - 2017»  Віктора Михайлова (творчий псевдонім - Віктор Вальд) можна зустріти у музеях Херсона, у бібліотеках, письменник цікавиться подіями сторічної давнини, які відбувалися на Херсонщині. Можливо, він готує наступний роман вже про Херсон?

Читайте також: Роман «Останній бій Урус- шайтана» написав херсонець

Кореспондент ПІК поцікавився у письменника – чи змінилося його життя після такої яскравої перемоги у відомому літературному конкурсі?

- Минулого разу, коли ми з вами спілкувалися, ви жили у Каховці і заробляли на життя, працюючи охоронником у супермаркеті…

- Працював, але на сьогоднішній день знайшлись люди, які запропонували мені стати професійним письменником. Так що я тепер професійний письменник, який працює над ще не виданими творами і над тими, які ще напишу у майбутньому.

- Ваш роман «Останній бій Урус-шайтана» незабаром з’явиться у книжкових магазинах. На сайті Клубу сімейного дозвілля вказана дата 28 вересня, коли можна книгу очікувати у продажу…

- Так, в книжкових магазинах кажуть, що книга з’явиться у продажу за 2-3 тижні. Хочу сказати, що це унікальний для нашої країни випадок, коли після угоди з видавництвом і друком книги пройшло трохи більше 2,5 місяців.

- На вашій сторінці у Фейсбук ви на світлині тримаєте іншу свою книгу, яка теж надрукована.

- Так, це книга «Палач», вона вийшла друком ще у 2010 році у Клубі сімейного дозвілля, ця книга, наскільки я пам’ятаю, була надрукована накладом близько 25 тисяч примірників. У магазинах ви її сьогодні не знайдете. Прочитати її можна в обласній бібліотеці імені Гончара, мене попросили поставити автограф на ній я підписав її для читачів – саме тоді мене і сфотографували. А перша надрукована моя книга – це «Спарта», вона побачила світ у 2008 році у видавництві «Освіта України».

- Які у вас плани? Над чим працюєте? Вас бачать у бібліотеках, в музеї заходите у Херсоні…Можливо, щось буде про наше місто?

- Знаєте, планів маю багато. Приїхав у Херсон, зустрічаюсь з друзями, з колегами, справді, буваю у музеях та бібліотеках, відвідую історичні пам’ятки. Наразі анонсувати нічого не буду – збережемо інтригу.

Розпитувала Ірина Староселець

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину