Pik
Сьогодні, 19 Червеня 2018
Інтерв’ю
20.09.2017
93
0

Чи змінилося життя переможця "Коронації слова"

Переможець "Коронації слова" повернувся у Херсон

Переможця міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» - 2017»  Віктора Михайлова (творчий псевдонім - Віктор Вальд) можна зустріти у музеях Херсона, у бібліотеках, письменник цікавиться подіями сторічної давнини, які відбувалися на Херсонщині. Можливо, він готує наступний роман вже про Херсон?

Читайте також: Роман «Останній бій Урус- шайтана» написав херсонець

Кореспондент ПІК поцікавився у письменника – чи змінилося його життя після такої яскравої перемоги у відомому літературному конкурсі?

- Минулого разу, коли ми з вами спілкувалися, ви жили у Каховці і заробляли на життя, працюючи охоронником у супермаркеті…

- Працював, але на сьогоднішній день знайшлись люди, які запропонували мені стати професійним письменником. Так що я тепер професійний письменник, який працює над ще не виданими творами і над тими, які ще напишу у майбутньому.

- Ваш роман «Останній бій Урус-шайтана» незабаром з’явиться у книжкових магазинах. На сайті Клубу сімейного дозвілля вказана дата 28 вересня, коли можна книгу очікувати у продажу…

- Так, в книжкових магазинах кажуть, що книга з’явиться у продажу за 2-3 тижні. Хочу сказати, що це унікальний для нашої країни випадок, коли після угоди з видавництвом і друком книги пройшло трохи більше 2,5 місяців.

- На вашій сторінці у Фейсбук ви на світлині тримаєте іншу свою книгу, яка теж надрукована.

- Так, це книга «Палач», вона вийшла друком ще у 2010 році у Клубі сімейного дозвілля, ця книга, наскільки я пам’ятаю, була надрукована накладом близько 25 тисяч примірників. У магазинах ви її сьогодні не знайдете. Прочитати її можна в обласній бібліотеці імені Гончара, мене попросили поставити автограф на ній я підписав її для читачів – саме тоді мене і сфотографували. А перша надрукована моя книга – це «Спарта», вона побачила світ у 2008 році у видавництві «Освіта України».

- Які у вас плани? Над чим працюєте? Вас бачать у бібліотеках, в музеї заходите у Херсоні…Можливо, щось буде про наше місто?

- Знаєте, планів маю багато. Приїхав у Херсон, зустрічаюсь з друзями, з колегами, справді, буваю у музеях та бібліотеках, відвідую історичні пам’ятки. Наразі анонсувати нічого не буду – збережемо інтригу.

Розпитувала Ірина Староселець

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

09.05.2018
656
0
Відеорепортаж
Спогади про війну з перших вуст
08.05.2018
711
0
Відеорепортаж
Херсону є ким пишатися

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину