Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
15.10.2019
780
0

Перекопську продовжують розчищати від сміття

Перекопську продовжують розчищати від сміття

Три місяці тому виконавчий комітет Дніпровської райради прийняв амбітне рішення – зробити одну з центральних магістралей району і міста чистою й незахаращеною сміттям, гіллям, іншими відходами життєдіяльності населення. Інформує Прес-служба виконавчого комітету Дніпровської районної у м. Херсоні ради, передає ПІК.

Серед перших кроків реалізації цього задуму, після узгодження з мешканцями, відбулася передислокація контейнерів з вулиці Перекопської, чергування спеціалістів профільного відділу виконавчого комітету, голів квартальних комітетів разом з інспекторами з інформування населення , що працюють на договірних засадах з виконкомом.

На жаль, не всі херсонці, які мешкають на цій та прилеглих вулицях, зі схваленням та підтримкою віднеслися до цієї новації у сфері благоустрою, останнім часом знов збільшилися об’єми випадкового сміття, що потай, а іноді й демонстративно, виноситься вздовж проїжджої частини вулиці Перекопської, тому минулого тижня спеціалісти відділу з питань життєдіяльності району провели рейд за участю інспекторів з інформування населення щодо недопущення порушень громадського порядку та голів органів самоорганізації населення - квартальних комітетів району. Під час рейду були виявлені стихійні сміттєзвалища, утворені на магістральній вулиці. Голови квартальних комітетів разом з небайдужими жителями прибрали та вивезли листя, гілля, поліетиленові пакети, пластикові пляшки та інше побутове сміття. Для того, щоб зберегти природу, чистоту та благоустрій встановили таблички із закликом до городян не уподібнюватися схильним до нечистот тваринам!..

Величезні кошти громади, які можна вкласти у розвиток освіти, охорони здоров’я, культури, витрачаються на вивіз стихійного сміття! Виконавчий комітет Дніпровської районної у м. Херсоні ради закликає усіх, кого турбує благоустрій і комфорт нашого району і міста: не будьте байдужими, долучайтеся до заходів органу місцевого самоврядування, впливайте на тих, хто поряд з вами але байдужий до чистоти і охайності міста, в якому живуть і житимуть наші з вами діти, онуки , наші нащадки!

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину