Pik
Сьогодні, 29 Травня 2020
Гаряча новина
15.10.2017
1074
0

Передвиборчий скандал у херсонських профспілках

Передвиборчий скандал у херсонських профспілках

На Херсонщині 2 листопада вибори – обиратимуть голову обласної міжгалузевої ради профспілок і навколо цього процесу вже розпочалися брудні ігри, передає ПІК.

Одну з профспілкових активістів буквально піддали «анафемі» - постанові президії, написаній у стилі «старих добрих сталінських часів». Не вистачило лише вироку «трійки». 

Рішення поза межами закону

Як розповіла на своїй сторінці у Фейсбук Людмила Татаринова, голова Херсонської обласної організації профспілки працівників держустанов, виборний орган профспілки - президія Херсонської обласної міжгалузевої ради профспілок – «працює і приймає рішення поза межами Закону України».

«І я, і наша організація профспілки працівників державних установ в цілому, дуже заважає одному з кандидатів на посаду - пану Добровольському А.М», - пояснила Людмила Татаринова.

«З його слів я зрозуміла, що від обласної організації Профспілки працівників державних установ зокрема, і від профспілок бюджетних установ області цей кандидат на посаду хоче бачити тільки членські профспілкові внески, а з інших питань, щоб мовчали.

Вперше, за роки роботи у Профспілках, будучи 2 рази делегатом з'їзду ЦК Профспілки, 2 рази делегатом з'їзду ФПУ, 1 раз - звітно-виборної конференції облміжпрофради у 2012 році, бачу і чую, щоб кандидат на посаду голови виборного профспілкового органу так грубо розмовляв з головою членської організації, та не бажав знайти компромісне рішення і вирішити спірні питання мирним шляхом.

Можу тільки зробити висновки про те, яким чином шановний пан буде відстоювати права та допомагати людям праці Херсонщини, розвивати профспілковий рух та піднімати імідж Профспілок. Але, це не головне, головне, що Анатолій Миколайович "порешал" з окремими членами президії облміжпрофради це питання. А позиція членів профспілки, захист їх прав та гарантій  - це так, не суттєво», - прокоментувала під своїм постом Татаринова.

Про етику та розкольництво 

Що стосується протилежної сторони, то нинішній голова облміжрофради Петро Лазник підписав «анафему» - постанову президії, у якій йде мова «про етику службової поведінки», та «деструктивні дії» Людмили Татаринової.

Тут постановляють не більше, не менше, а «засудити розкольниці дії Татаринової Л.Г. в профспілковому русі». Звучить, як нафталінове «розкольницьке невиконання рішення партії…» від вождя пролетаріату. Далі президія попередила Татаринову, чим для неї закінчиться «винесення на розгляд президії та пленуму суперечливих пропозицій, які ( вчитайтесь – автор) не сприймаються профспілковим активом». Наступний крок – оголошення ворогом народу? Ну, а далі в тексті – активізувати, підвищити…

Принижують честь і гідність

Звинувачення в розкольництві  та деструктиві не підтримали колеги Татаринової. Вони пишуть коментарі у соцмережі на підтримку свого профспілкового лідера.   

А Другий Пленум комітету обласної організації Профспілки працівників державних установ України відзначив, що члени  Профспілки не згодні з тією частиною постанови облміжпрофради від 10 серпня 2017 року щодо засудження «розкольницьких дій Татаринової Л.Г. в профспілковому русі».

Вона  «не тільки принижує честь і гідність нашого профспілкового лідера Татаринової Л.Г., але і нас, спілчан області, які довірили Людмилі Григорівні Татариновій очолити регіональну  Профспілку держустанов та надійно захищати трудові та соціально-економічні права і свободи членів Профспілки, що вона з успіхом і робить».

Сергій Морозов

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину