Pik
Сьогодні, 07 Червеня 2020
02.05.2019
513
0

Перед відкриттям нового відділення ХОСПІСу його відвідали з правління громади «Захист»

Перед відкриттям нового відділення ХОСПІСу його відвідали з правління громади «Захист»

«Створити гідні умови для тих, хто піде раніше за нас!» – закликає на своїй сторінці у Фейсбук Голова правління громади м.Херсона «Захист» Лариса Польская, - інформує ПІК.

«Напередодні свят відвідали підготовку до відкриття нового відділення ХОСПІСу. Палати відремонтовано. Дуже гарно, що більшість з них - на 3 ліжка, але є й на 4-5. АЛЕ!!! укомплектовано їх знову-таки панцирними ліжками, які доставлятимуть додаткові страждання для хоспісних нерухомих хворих. У 2015 році у головному відділенні ХОСПІСу завдяки вашим, херсонці, пожертвам, Фонд «Захист» замінив такі ліжка на спеціальні медичні двусекційні. Вони мають не тільки можливість підйому однієї з секцій (припідняти голову, наприклад), гусак - від надає можливість рукою трошки підтягнутися, й нормальні комфортні зйомні бильця. На зручній матрацній сітці буде, крім звичайного матрацу - протипролежневий! Це хочемо зробити й у новому відділенні ще на 50 ліжкомісць», - йдеться у повідомленні.

Галина Польская закликає небайдужих, добрих і щирих людей зробити посильну пожертву. Як це зробити, можна ознайомитися на сторінці проекту "ХОСПІС - дім надії".

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину