Pik
Сьогодні, 17 Вересня 2019
11.08.2018
393
0

Пенсіонери на Херсонщині стають обачними: шахраям все складніше їх ошукати

Пенсіонери на Херсонщині стають обачними: шахраям все складніше їх ошукати

На Херсонщині, у Скадовському районі, дві пенсіонерки розпізнали шахраїв та не стали їх жертвами, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

До 78-річної жінки шахрай прийшов додому, він повідомив, що її син збив на авто дитину, проте за певну суму грошей покарання можна уникнути. Жінка зрозуміла, що цей чоловік шахрай та не віддала йому гроші. А її син, коли повернувся додому, звернувся до поліції.

74-річній жінці зателефонував невідомий чоловік і голосом сина повідомив, що він у лікарні і йому потрібні гроші на лікування. Жінка одразу зрозуміла, що її намагаються ошукати, так як син перебуває за межами країни. Пенсіонерка поклала слухавку та зателефонувала в поліцію.

Головне управління Національної поліції в Херсонській області нагадує, як діяти, щоб не стати жертвою шахраїв при отриманні подібних дзвінків. Обов’язково уточніть у співрозмовника особисті дані вашої дитини або родича,  запитайте ту інформацію, яку можуть знати тільки ваші близькі: ім’я, прізвище, як звати брата або сестру, їх дату народження. На такі питання шахраї правильно відповісти не в змозі. Також одразу телефонуйте в поліцію.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину