Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
10.04.2019
1102
0

Педофіл просив інтимні фото у 10-річної херсонки

Педофіл просив інтимні фото у 10-річної херсонки

Нещодавно жителька Херсона в телефоні своєї 10-річної доньки побачила, що у мобільному додатку невідомий чоловік запитував у дівчинки про фото інтимного характеру, повідомляє відділ комунікації поліції Херсонської області, передає ПІК.

Повідомляється, що мати вчасно побачила переписку і далі цього спілкування дівчинки з чоловіком не дійшло. Наразі інформація зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень, поліція проводить перевірку, після результатів якої події буде надана правова кваліфікація.

У поліції нагадують батькам, як захистити та убезпечити дітей від педофілів у мережі інтернет

1. Про повідомлення інтимного характеру діти самі розповідають вкрай рідко, тому завдання батьків – вчасно виявити спілкування у соцмережі дитини з підозрілими людьми, які просять у неповнолітніх фото інтимного характеру можливо з метою подальшого шантажу або особистих зустрічей.

2. Якщо ваша дитина зареєстрована в соціальній мережі, обов'язково поговоріть з нею про безпечну поведінку в інтернеті. Поясніть, чим небезпечне спілкування в соцмережі з незнайомцями, що не бажано викладати інформацію про свій вік, телефон, паролі, місце проживання та навчання, не додавати в друзі незнайомих людей. Навчіть дітей нікому не передавати особисту інформацію, покажіть їм, як блокувати користувачів в соцмережах.

3. Наведіть дитині приклади, коли спілкування виходить за межі дозволеного: якщо невідомі просять фото інтимного характеру або натякають на особисту зустріч. Поясність, що віртуальний друг може виявитися злочинцем і в інтернеті люди не завжди є тими, за кого себе видають. Під фотографією підлітка може ховатися збоченець.

4. Намагайтеся встановити довірливі відносини з сином чи донькою, щоб вони самі розповідали вам про своїх реальних та віртуальних друзів. Слідкуйте, з ким спілкується дитина, на які групи, додатки або спільноти вона підписується. Про свої проблеми та переживання дитина повинна розповідати вам, а не незнайомим людям.

Шановні громадяни! Якщо ви виявили підозрілу переписку вашої дитини з незнайомцем, який пропонує надіслати інтимні фото або просить особисто зустрітися, негайно звертайтеся у найближчий відділ поліції, телефонуйте за номером «102» або можете написати лист на «скриньку довіри» відділу ювенальної превенції поліції Херсонщини Skmsdumvskherson@meta.ua.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину