Pik
Сьогодні, 12 серпень 2020
15.05.2019
648
0

Педагогічні працівники з Херсонщини пройдуть стажування у Польщі

Педагогічні працівники з Херсонщини пройдуть стажування у Польщі

За результатом конкурсу, який було організовано у Каховці, педагогічні працівники пройдуть стажування у Польщі. Про це повідомляє начальник Управління освіти Каховської міської ради Михайло Гончар, передає ПІК.

«Ми зацікавлені, щоб наші педагоги малим можливість ознайомитися з кращими закордонними практиками організації освітньої діяльності і впровадили краще у своїх закладах. В той же час, нам є чим здивувати наших польських друзів», – йдеться у повідомленні.

Для відбору учасників делегації у лютому-березні серед педагогічних працівників шкіл, дитсадків та позашкільних закладів було проведено творчий конкурс, який передбачав написання есе на тему «Чому я хочу бути агентом змін в освіті?». На розгляд журі було подано 37 робіт. На стажування поїдуть 5 педагогів.

Під час стажування, що триватиме з 10 по 14 червня, його учасники познайомляться з організацією управління освітою м. Олешниця і повіту; дізнаються про польську систему освіти; відвідають кожен тип закладу освіти; більшу частину стажування перебуватимуть в освітньому середовищі закладу за своїм інтересом; ознайомляться з організацію інклюзивної освіти та практикою продуктивної співпраці з батьками.

Зазначається, що усі витрати пов’язані зі стажуванням будуть здійснені за рахунок міського бюджету.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину