Pik
Сьогодні, 15 Июля 2020
18.07.2019
1543
0

ПАВЛІШ протии САЛЬДО! Двобій минулого з майбутнім!

ПАВЛІШ протии САЛЬДО! Двобій минулого з майбутнім!

Політичне поле бою - мажоритарний округ №182: Павліш проти Сальдо! Саме тут розгортається дуже наглядно бій світів, бій систем цінностей і ломка стереотипів не лише Херсонщини.
Загалом 74 кандидати в нардепи по 5ти мажоритарним округам претендують на 5-ть мандатів законотворців України.

На 182му виборчому окрузі різномаїття кандидатів, (як і на інших), але!
Але саме по цьому мажоритарному округу раптом засіяв не лише посмішкою з бордів екс-нардеп, екс-голова Сальдо Володимир, а він пішов до своїх бабусь, нагадувати їм солодким голосом, як при ньому у владі їм добре жилося.

Скажемо відверто, часи Миколаєнка-мера призвели до того, що ці бабусі заностальгували за своїм Сальдо всерйоз, крім того партія «За життя» допомагає Володимиру Сальдо зібрати навколо себе електоральних прихильників Медведчука-Бойка…
Бабусі не розуміють про Домініканську історію свого екс-мера, не знають вони і про його «свічні» заводики на землі обітованій, які вдало «наколядував» з душ херсонських, поки був мером. Навіщо їм це знати, вони обурені керманичем міста теперішнього, а інших просто не було на їхній пам’яті.

І саме на цьому окрузі бореться за мандат парламентарія молодий Павло Павліш, який є командою Президента В.Зеленського в Херсоні.
По-суті, ніхто в масі своїй його не знає, і це не дивно, бо молодий, ще вчора не публічний адвокат, хіба міг уявити як повернеться доля і що йому довірять представляти на мажоритарному окрузі №182 партію Президента – «Слуга народу».
Яким саме буде народним депутатом для Херсонщини Павліш Павло ще ніхто не розуміє, але дуже сподіваються що кращим за попередників, а от що собою являє Володимир Сальдо - знають всі.
І от парадокс – хтось боїться повірити в молодого Павліша Павла, і готовий дати законодавчу владу від 182-го округу корупціонеру і не зовсім чистому з точки зору закону Сальдо!
Тільки вдумайтесь про те, що ми свої долі готові віддати в руки таким як Семенчев, Сальдо…що це з нами?

Можливо є сенс нагадати як поляки провели акцію в переддень виборів «вкради паспорт у бабусі в день виборів»? Щоб наша думаю молодь, свідомі херсонці таки спробували самі обирати свого народного депутата, щоб не допускати казнокрадів до законодавчої влади?

Павліш проти Сальдо, це ми з вами проти такої живучої корупційної системи, це ми з вами за шанс на нормальне життя, а бабусі наші за повернення в часи Сальдо-мера!

Тому не закликаємо, але – можливого є сенс перейняти досвід поляків під час цієї кампанії? Бо приводити бюлетенями від пенсіонерів, яких ми поважаємо, та все ж саме вони чомусь ностальгують про часи схем, часи кришування, тому можуть своїми голосами привести у Парламент представників, на яких клейма немає де ставити, а зрештою для Херсону - це знищити свій завтрашній день, знищити право на шанс розвитку. Як на нашу думку – не припустимо. Тому Павліш проти Сальдо це стара система проти нового покоління політиків, а переможемо ми, якщо спробуємо все ж оновити Парламент якісно.

Так наприклад, не допустимо, щоб по 184му мажоритарному окрузі не був обраний Ігор Колихаєв, чому? Тому що якість цього кандидата перевірена часом, справами які він робив і робить в розвиток та розбудову Херсонщини. І от парадокс, на цьому окрузі само висуванець Ігор Колихаєв бере без будь-яких партійних приставок та прапорів відповідальність перед виборцями лише на себе особисто, бо його життєве кредо «НАМ ТУТ ЖИТИ»!

Тому люди, які живуть і працюють на Херсонщині знають історії кожного кандидата і розуміють, що сьогодні нам як ніколи потрібні фахові нові обличчя в Парламенті, які своїми власними справами довели, що кращих за них немає.
По цьому ж 184-му округу йде кандидат від «Слуги народу», але він йде з рейтингом лише самої партії, а без власного імені і власного рейтингу, а Колихаєв Ігор йде виключно зі своїм ім’ям, своїм досвідом та своїми справами.
Саме тому переваги на боці Колихаєва Ігоря, а не кандидата від «Слуги Народу».
Але 184-тий округ - це округ, де практично представлені головні конкуренти як нові обличчя в політиці, а це нові можливості, які запропоновані виборцю, а от 182 округ – це війна світів та поколінь.

Дивним є і 186тий округ, де бореться  за мандат парламентарія Євген Рищук – ексзаступник голови ОДА, депутат облради (фракція БПП), якого також пов'язують зі справою Гандзюк, але який категорично заперечує свою причетність до неї, який має загалом дуже сумнівну репутацію, але наважився балотуватися у парламент і йде самовисуванцем у 186 окрузі, як благодійник. І протистоять такому благодійнику - простий та справжній депутат Лазурнянської селищної ради Демчук Олександр, якого поважають в селах і готові підтримати мешканці курортних зон Чорного моря Херсонщини,
а ще йде відомий сільгоспвиробник Сергій Рибалко, якого підтримує партія «ЗА життя» та невідомий, пан Ковальов від «Слуги Народу». .

Загалом прориваються знову до Парламенту 5-ро нардепів часів Порошенка:
члени фракції БПП у ВРУ:
Федір Негой (186 округ), 
Олександр Співаковський (182 округ),
Іван Вінник (184 округ), в якого доречі, не проста ситуація з «Аваль-Банком».
та Сергій Хлань (185 округ), який має репурацію теж не з кращих.
І батьківщинівець нардеп Юрій Одарченко (йде по 183 округу).

Та двоє нардепів часів Януковича:
Михайло Опанащенко та Володимир Сальдо, доречі які ще й причетні до голосування за закони 16 січня 2014року!

Тобто ці прізвища - були у високих владних кабінетах, ми всі їх бачили, знаємо, тому розуміємо, хто з якою історією йде до влади і чому.
Але ми з вами ще маємо шанс обрати право на шанс - шанс гідності, шанс не вчорашніх помилок, а нових наших можливостей, то ж може спробуємо?

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину