Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2020
11.04.2019
1559
0

У поліції попередньо вважають дії з облаштування парковки у ТРЦ "Променад-Плаза" незаконними

Патрульна поліція вивчить ситуацію з появою парковки у ТРЦ "Променад-Плаза"

11 квітня на пішохідній частині площі ТРЦ "Променад-Плаза" у Херсоні почали робити розмітку під облаштування парковки. ПІК розповів про це у матеріалі “Променад-Плаза”: замість променаду буде парковка? Херсонці жваво обоговорювали ситуацію у соцмережах та чекали на реакцію влади.

За коментарем ПІК звернувся до першого заступника міського голови Херсона Ігоря Козакова. Він порадив підготувати офіційний запит, тоді фахівці вийдуть на місце і вивчать ситуацію. Він нагадав, що земельні питання є компетенцією депутатів міськради. 

Виконуючий обов'язки заступника міського голови Херсона Михайло Линецькій взагалі обмежився коментарем під постом у соцмережі про появу парковки. Він написав: "the end".

На щастя є реакція керівника патрульної поліції Херсона.

У своєму коментарі Костянтин Дронгаль написав:

"Буду вдячним за будь-яку інформацію!
Дізнавшись з соц. мереж я одразу направив відділ БДР для вияснення обставин і ПОПЕРЕДНЬО це незаконні дії, які робились без дозвільних документів! Буду тримати в курсі подій, але прошу невідкладно реагувати та дзвонити на 102!
Мене і як жителя міста просто обурює такий стан речей. Але і як керівник підрозділу, я зроблю все можливе, в межах законодавства, щоб не допустити свавілля".

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину