Pik
Сьогодні, 08 Квітня 2020
21.11.2019
921
0

Патрульна поліція почала контролювати швидкість руху на нових ділянках доріг

Патрульна поліція почала контролювати швидкість руху на нових ділянках доріг

Вчора, 20 листопада додались ділянки, на яких патрульні фіксуватимуть швидкість руху приладом «Трукам» і відповідно притягуватимуть до адміністративної відповідальності за порушення швидкісного режиму. Про це повідомляє Патрульна поліція Херсонщини.

Так, у Херсоні інспектори контролюватимуть швидкість руху транспортних засобів на Бериславсьому шосе, на вулиці Нафтовиків, на вулиці Перекопській та на шосе В’ячеслава Чорновола. Також додався відрізок автодороги Р-57 Олешки – Гола Пристань – Скадовськ на 22 – 27 кілометрах (це фактично об’їзна дорога біля Голої Пристані).

Всі ці ділянки доволі небезпечні й транспортні засоби рухаються там на значній швидкості, тож такими діями ми зможемо суттєво впливати на стан безпеки дорожнього руху та знизити рівень аварійності і травматизму. Адже третина всіх ДТП на території області стаються саме через не дотримання водіями безпечної швидкості. А лише за минулий місяць патрульні винесли 804 постанови за перевищення допустимої швидкості.

Також співробітники відділу патрульної поліції в Автономній Республіці Крим і м. Севастополь крім відрізку автодороги Харків – Сімферополь – Алушта – Ялта тепер фіксуватимуть швидкість і на вулиці Центральній у Генічеську.

Нагадаємо, що відповідно до Правил дорожнього руху безпечна швидкість руху в населених пунктах складає 50 км/год.

За перевищення швидкості водіям загрожує адміністративна відповідальність за ст. 122 КУпАП:

- ч. 1 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 20 км/год — тягне за собою штраф у розмірі 255 гривень;
- ч. 3 ст. 122 КУпАП — перевищення встановлених обмежень швидкості руху транспортних засобів більше, як на 50 км/год — тягне за собою накладення штрафу в розмірі 510 гривень.

Незмінним залишається підхід до фіксації таких порушень:

- на сайті та у соцмережах опубліковано карту, де позначені ділянки, на яких вимірюється швидкість;
- на дорозі встановлені відповідні знаки, які попереджають про фото- та відеофіксацію порушень;
- у місцях фіксації порушень стоїть службовий автомобіль з увімкненими синіми проблисковими маячками.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину