Pik
Сьогодні, 22 Октября 2020
10.10.2019
2069
0

Патріотичний квест до Дня українського козацтва

Патріотичний квест до Дня українського козацтва

До Дня українського козацтва бібліотекарі Херсонської обласної бібліотеки для дітей ім. Дніпрової Чайки підготували патріотичний квест, учасниками якого стали учні 5-А класу загальноосвітньої школи №14,- передає ПІК за повідомленням пресслужби Херсонської облради.

Розпочався квест в читальній залі, де юних патріотів чекала цікава виставка з книгами про козацтво, але без назви. Бібліотекар пояснила дітям задачу: в шести відділах треба виконати завдання, отримати по одній літері та відтворити назву виставки.

Козацька енциклопедія допомогла впоратись із першим завданням – на кожну букву абетки назвати термін із козацького побуту. У секторі літературі іноземними мовами разом розшукали пам’ятку оборонної архітектури Київської Русі – Золоті ворота. В секторі періодичних видань діти дали відповіді на питання настільної краєзнавчої гри «Лицарі Таврійського краю». У відділі естетичного виховання дізнались про історію танцю, який походить із бойових мистецтв козаків – гопак. На абонементі «варили» страви козаків – куліш, узвар, потапці та галушки – знаходили складові, з яких готували у давнину ці смаколики. У відділі інтернет-послуг діти розшукали значення слів сагайдак, чайка. Успішно впоравшись із завданнями квесту, діти склали назву книжкової виставки «КОЗАКИ».

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину