Pik
Сьогодні, 27 Травня 2019
21.04.2019
266
0

Паски в Херсоні будуть і бюджетними і елітними

Паски в Херсоні будуть і бюджетними і елітними

Заступник голови правління Херсонського хлібокомбінату Надія Дурова говорить, що в торговельну мережу готові поставити до чотирнадцяти тонн пасхальної продукції. Причому відпускні ціни на неї будуть дуже різними, повідомляють Херсонці.

Найбільш «ходові» паски вагою в 120 і 250 грам коштуватимуть 10,32 і 18,84 гривні, і дозволити їх собі зможе кожен. Чого не скажеш про варіант, що прозвали херсонці «буржуазним».

Це панеттоне - виготовлена з італійської рецептурою з використанням шоколаду, сухофруктів, інших делікатесів і барвисто упакована «пасочка» вагою в 600 грам. Вона обійдеться вже в 130 гривень.

Втім, замовлення на паски приймають і приватні міні-пекарні, і кондитерські Херсона. «Розкид» цін там дуже значний, і вони, як правило, вище, ніж у великих хлібозаводів. Скажімо, за найдешевшу, але якісну «пасочку» просять від 17,9 гривень, за саму «буржуйську» - 180-230 гривень.

Втім, ціна дорогої і художньо прикрашеної паски може взагалі прагнути в нескінченність. Досконалості, як відомо, меж немає, особливо за ваші гроші.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину