Pik
Сьогодні, 05 серпень 2020
16.10.2019
458
0

Депутати облради проти передачі пансіоната "Медик" в оренду

Депутати облради проти передачі пансіоната "Медик" в оренду

Таку позицію висловив сьогодні, 16 жовтня, голова постійної комісії з питань управління об'єктами комунальної власності, депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков під час проведення засідання президії ХОР, - передає ПІК.

Юрій Рожков звернувся до депутатів з інформацією про те, що на засіданні комісії, яке проходило днями, кворум не відбувся. Таким чином, як на президію, так і потім на розгляд сесії завчасно виносити питання "про передачу в оренду без проведення конкурсу цілісного майнового комплексу комунальної установи «Медичний пансіонат «Медик», яке і розглядалось в тому числі комісією.

«Той факт, що один з депутатів, начебто, делегував повноваження на голосування під час засідання комісії іншому депутатові, голова комісії не сприйняв як юридично обґрунтований. Я проаналізував законні підстави та можливості такої «передачі» свого голосу протягом засідання, не перебуваючи одночасно на засіданні. Проаналізувавши, я дійшов висновку, що таких підстав немає», - заявив Юрій Рожков.

Також він висловив особисту думку щодо передачі комунального комплексу «Медичний пансіонат «Медик» в оренду, де зазначив, що рішення передавати такий важливий для громади заклад в оренду — неправильне, адже цей комплекс необхідний для використання медичними працівниками області, - вважає Юрій Рожков.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину