Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
Ексклюзив
12.09.2017
1455
0

Нью-Васюки від Мангера–3

"Нью-Васюки" від Мангера–3

Обласна рада таки проголосувала створення в Херсоні Палацу спорту. З цього приводу під постом депутата облради Миколи Ставицького у соцмережі Фейсбук, який повідомив про таке рішення колег, розпочалася дискусія, передає ПІК

Читайте також: Про розіп’ятих хлопчиків і велику зраду

Одні радіють з такого рішення, інші пишуть про чергове відмивання бюджетних коштів.

Але основна дискусія розгорнулася навколо того: власне, а чи поцікавилися в обласній раді у колег з міської ради щодо реалізації проекту. Адже, як писав ПІК,  навіть якби знайшлися кошти на такий проект, то для побудови Палацу потрібно ще відтяти шмат території міського  стадіону «Кристал».

Микола Ставицький впевнений: «Будівля буде будуватись на території стадіону «Кристал».

Читайте також:В облраді хочуть створити КП під неіснуючий Палац спорту 

Йому відповідає депутат міської ради Євген Матковський: «Будуйте Палац на території ХВУФК. На території Кристалу ніхто не збирається віддавати ніяку територію. Ви прийняли рішення і кажете про будівництво там, де ніхто нічого не погоджував».

Читайте також: Як віджати землю в центрі

Тобто, з цих коментарів вже можна зрозуміти – ті, хто лобіюють цей проект в обласній раді – чи то невігласи, чи то провокатори, чи то просто захотіли попіаритися, а там хоч трава не рости.  

ПІК поцікавився, а як до ідеї - віддати 7200 метрів квадратних, відрізавши їх від стадіону  - ставляться у мерії? І  як ставитися до листа голови облради Владислава Мангера з цього приводу, який був надісланий...керівнику міського спортивного комбінату "Кристал"?

З цього приводу ПІК звернувся за коментарем до першого заступника міського голови Ігоря Козакова.

«Ми з вами розмовляємо про виключні повноваження депутатського корпусу всіх рівнів – вирішувати питання щодо майна або щодо земельних відносин на пленарному засіданні, - каже І.Козаков. – Ніякий керівник комунального підприємства, ніяка профільна комісія, ні міський голова, ні перший заступник міського голови, ні завгосп – ніхто не має права вирішувати питання щодо земельних ділянок у такому робочу порядку. Виключно – на сесії міської, районної, сільської, обласної ради. Стосовно земельної ділянки – ну, якщо буде звернення депутатів обласного рівня до депутатів міського рівня… Я наразі не можу зараз коментувати їх рішення щодо виділення або не виділення земельної ділянки».

« Але, на мій погляд… у мене є сумніви щодо позитивного рішення цього питання депутатами міської ради», - каже І.Козаков.

За його словами, мова не в політичних інтригах, а в цілком раціональних аргументах.

«Кажуть, що будуть створювати Палац спорту. Окей. Де, на якому місці, де є передпроектна (документація – ред.)? З ким спілкуватися? З листом Мангера? Ну, це точно не той документ, яким потрібно спілкуватися. Де він (Палац спорту – ред.) буде розташований, його функції, на якій земельній ділянці, як від цього буде зручно чи незручно «Кристалу»? Технічно це можливо чи неможливо? Там так багато суто технічних, а не політичних питань, що більше коментувати щось – недоцільно.  Аматорське окей, «все будет хорошо» - хіба це вирішення питання?», - вважає Козаков.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину