Pik
Сьогодні, 19 Січня 2021
12.03.2019
999
0

«Отримали чергову відписку» – рідні засудженого в РФ херсонця досі не знають, де він перебуває

«Отримали чергову відписку» – рідні засудженого в РФ херсонця досі не знають, де він перебуває

Як повідомляє у Фейсбук тітка засудженого в РФ херсонця Олександра Шумкова Людмила Шумкованадійшла відповідь на звернення щодо з’ясування місця перебування Олександра на території РФ, передає ПІК.

«Вчора ввечері отримали чергову відписку з Секретаріату Уповноваженого ВРУ з прав людини на наше звернення з проханням сприяти у встановленні місцезнаходження Олександра, незаконно засудженого владою РФ. Виявляється захист прав людини не є компетенцією Уповноваженого з прав людини Людмили Денісова» – зазначає Людмила.

У відповіді повідомляється, що лист направлено на Міністерство закордонних справ, і про його розгляд буде повідомлено додатково.

54197825_2344954545739560_671680963234758656_n

Нагадаємо, після апеляційного суду щодо вироку Олександра Шумкова у РФ, його рідні не знають де він перебуває. До суду він перебував у СІЗО Брянської області, однак там відмовляються повідомляти рідним про його місцезнаходження. Мати Олександра Лариса Шумкова написала звернення до ряду державних установ України, щоб з’ясувати, де її син. Відповіді досі немає. 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину