Pik
Сьогодні, 06 Березня 2021
Інтерв’ю
25.09.2017
1170
0

O.Torvald у Херсоні коментував про "Євробачення"

O.Torvald у Херсоні коментував про "Євробачення"

З годинним виступом у Херсоні, під час святкування Дня міста побув гурт O.Torvald, який широкої популярності набув завдяки участі у «Євробаченні», передає ПІК.

На міжнародному пісенному конкурсі колектив представляв Україну. Втім, виступ очікувань співвітчизників не виправдав. Нагадаю, у  фіналі конкурсу, який відбувся 14 травня, O.Torvald зі своєю піснею «Time» зайняв одне з останніх місць серед учасників фіналу– 24-те. Хоча лідер гурту Євген Галич виступ невдалим не вважає, на його думку, просто так склалося.

Читайте також: Віктор Романченко у Херсоні розповів про… паркан

«Та охрененно було, хороший виступ. Ми зробили все, що могли і, певно, заслужили на те місце, яке заслужили. Ми взагалі були «білими воронами» від початку конкурсу, але виступ був достойний. І потім – приймаюча сторона ніколи не займає високих місць, плюс до всього в нас було стільки дрібних прорахунків у самій організації, на нас були розлючені інші країни, ми не пустили російську дівчинку (сміється), ми не зрозуміло на що витратили гроші, ми такі безсоромні і т.д. Та й рок-музика на «Євробаченні», мабуть, була не формат», - зазначив Євген Галич.

Також лідер гурту повідомив – до кінця року O.Torvald презентує три кліпи, а в листопаді музиканти відправляються в тур на підтримку нового міні-альбому, в якого увійшли 7 треків.

Марина Савченко

Фото зі сторінки гурту у Фейсбук

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину