Pik
Сьогодні, 17 Июля 2018
24.12.2017
514
0

Люди прийдуть до голови ОТГ при оформленні пенсії за архівною довідкою

ОТГ на Херсонщині мають створити свої архівні установи

Про необхідність надання головам ОТГ консультаційної допомоги для налагодження архівної справи на їх територіях говорили в ОДА під час зустрічі заступника голови ОДА Вадима Чабана зі співробітниками архівних установ області, передає ПІК з посиланням на прес-службу ОДА.

Зустріч відбулася з нагоди Дня працівників архівних установ України та 100-річчя створення системи державних архівних установ України.

«Сьогодні є дуже важливою співпраця з новоутвореними ОТГ, які повинні створити на підпорядкованій території свої архівні установи», - сказав  Чабан.

Він відзначив, що працівники Державного архіву області мають надавати головам ОТГ консультаційну допомогу щодо налагодження архівної справи на їх територіях.

«Ми розуміємо, що з часом люди прийдуть до голови ОТГ при оформленні пенсії за архівною довідкою і тому йому треба займатися налагодженням цієї справи» - зазначив В.Чабан.

Директор Державного архіву області Віктор Лебідь також поінформував присутніх, що цього року завдяки прийнятим програмам архівні установи в районах отримали 130 тис. грн на свій розвиток. Також він зазначив, що згідно з розпорядженням голови ОДА обласний архів готує необхідні рекомендації для голів ОТГ.

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину