Pik
Сьогодні, 05 Червеня 2020
Анонс
22.06.2018
950
0

ОТГ Херсонщини візьмуть участь у конкурсному відборі програми USAID DOBRE

ОТГ Херсонщини візьмуть участь у конкурсному відборі програми USAID DOBRE

У Херсоні проведуть інформаційну сесію про участь громад у конкурсному відборі програми USAID DOBRE, повідомляє Український кризовий медіа-центр, передає ПІК.

25 червня 2018 року, о 10:00, у готелі Оptima (просп. Ушакова,43) відбудеться інформаційна сесія для пояснення умов конкурсного відбору наступних 25 громад для участі у програмі USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE). Програма допомагає громадам поліпшити якість державних послуг, пожвавити місцеву економіку, боротися з місцевою корупцією, а також покращити можливості для участі людей у розвитку громад.

У інформаційній сесії візьмуть участь:

1. Андрій Нагорний, регіональний менеджер Програми DOBRE;

2. Анна Загорулько, програмний спеціаліст Програми DOBRE.

Запрошено 14 ОТГ Херсонської області, які мають населення від 5 тис. осіб.

Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) – це п’ятирічна програма, що виконується міжнародною організацією Глобал Комьюнітіз (Global Communities) та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID). Програма спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до прийняття рішень та забезпечення підзвітності та прозорості в громадському управлінні. Програма USAID DOBRE працює в 7 цільових областях України: Херсонській, Дніпропетровській, Івано-Франківській, Харківській, Кіровоградській, Миколаївській та Тернопільській.

Акредитація для журналістів за телефоном: 0969364224, чи електронною поштою: aniku1515@gmail.com. Контактна особа – Анна Нікуліна (координатор з комунікацій програми DOBRE в південних регіонах України).

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину