Pik
Сьогодні, 25 Февраля 2021
23.01.2021
429
0

Освітня галузь Херсонщини матиме близько 1 млрд грн на рік

Освітня галузь Херсонщини матиме близько 1 млрд грн на рік

У форматі відкритої трансляції, 21 січня, відбулось засідання постійної комісії обласної ради з питань розвитку людського капіталу, міжнаціональних відносин, науки, культури, фізичної культури і спорту, освіти і свободи слова та інтелектуальної власності.

Про це повідомляють у пресслужбі Херсонської облради.

У ході засідання депутати ознайомились зі станом освітньої галузі області, аби побачити цілісну картину сфери освіти Херсонщини та створити умови для того, щоб молодь залишалася в регіоні. Тому постійна комісія має намір ініціювати розробку не тільки кількісних, але й якісних критеріїв оцінювання закладів, що надають повну загальну середню освіту в області та порядку проведення рейтингування закладів за обраними критеріями.

Окрім цього, депутати виступили за максимальний розвиток культури та духовності Херсонщини, підтримавши проєкт змін до відповідної обласної програми, яку, зокрема, доповнено новим напрямом, а саме: створити для українських та іноземних суб’єктів кінематографії сприятливих умов для виробництва фільмів на території Херсонської області.

Разом з цим, комісія підтримала проєкт програми щодо відзначення, матеріального заохочення окремих колективів, громадян області та військовослужбовців, вшанування пам’яті загиблих херсонців – учасників АТО/ООС, видатних земляків на 2021 – 2025 роки. На думку розробників, реалізація заходів програми забезпечить створення в області сприятливих умов для розвитку виробничого та творчого потенціалів жителів Херсонщини, підтримки i стимулювання інтелектуальних здібностей громадян, заохочення гідних представників різноманітних галузей господарювання, вшанування пам’яті видатних земляків. Загальний обсяг фінансування становить 5708,545 тис. грн.

Також депутати погодили проєкт змін до показників обласного бюджету на 2021 рік та план роботи постійної комісії на 2021 рік.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину