Pik
Сьогодні, 03 серпень 2020
09.10.2019
525
0

Особливості встановлення роздрібної ціни на тютюнові вироби

Особливості встановлення роздрібної ціни на тютюнові вироби

Головне управління ДПС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі звертає увагу, що продаж сигарет (з фільтром та без фільтру) та цигарок у роздрібній мережі здійснюється за цінами, не вищими за максимальні роздрібні ціни (далі – МРЦ), збільшені на суму акцизного податку з роздрібної торгівлі підакцизних товарів,- передає ПІК.
Тобто до вартості пачки сигарет чи цигарок, не вищої за МРЦ (100%), додається акцизний податок з роздрібної торгівлі підакцизними товарами – 5% вказаної вартості. Вартість пачки сигарет (цигарок), вище якої не дозволена її реалізація, можна отримати шляхом множення МРЦ (вказану на пачці) на 1,05.
Продаж інших тютюнових виробів у роздрібній мережі здійснюється за цінами, рівень яких визначається виходячи з їх договірної вартості з урахуванням податку на додану вартість, акцизного податку (крім акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів), та акцизного податку з реалізації суб’єктами господарювання роздрібної торгівлі підакцизних товарів, що становить 5% вказаної вартості.
 Детально про округлення розрахунків під час продажу тютюну читайте у  ІПК від 02.08.2018 р. №3395/6/99-99-14-05-01-15/ІПК. У разі порушення цих обмежень на торговців тютюном чекатимуть  штрафи, передбачені ст. 17 Закону №481. Наразі штраф становить 100% вартості проданого алкоголю чи тютюну з порушенням але не менше 10000 гривень.

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину