Pik
Сьогодні, 19 Вересня 2020
02.11.2017
788
0

Тепло та ОСББ - лінія розмежування

ОСББ та тепло у житлових будинках – про що каже влада та активісти

У Херсоні, де офіційно розпочався опалювальний сезон 2017 - 2018 років, до сих пір не всі об'єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ) готові приймати теплоносій у свої житлові будинки від теплогенеруючих підприємств міста. Це версія міської влади. Активісти ж стверджують -  це неправда, ніби голови ОСМД саботують початок опалювального сезону, передає ПІК

Читайте також: Гордєєв повідомив гарну новину для херсонських ОСББ

Як поінформував у середу, 1 листопада,  на четвертому пленарному засіданні  сесії Херсонської міської ради міський голова Володимир Миколаєнко: "Проблема (з подачею тепла до житлових будинків Херсона - ред.) в ОСББ. Вони не всі готові приймати тепло. Тому це дійсно є системною проблемою".

Читайте також: Не всі ОСББ підписали паспорти на приймання тепла з Херсонською ТЕЦ

За його словами, в опалювальний сезон в місті Херсоні нарешті включилась державна Херсонська ТЕЦ. "Стосовно Херсонської ТЕЦ. Сьогодні (1 листопада - ред.) почали розпалювати (там котли - ред.), отримали ліміти (на газ - ред.). У садочки сьогодні будуть давати (теплоносій від ТЕЦ - ред.), десь завтра починається на ранок розбір тепла по житловим будинкам", повідомив Миколаєнко.

Що ж до міського комунального підприємства "Херсонтеплоенерго", то як зазначив мер, воно з 27 жовтня увійшло в опалювальний сезон. "І практично соціальна сфера, що стосується нашого комунального підприємства, забезпечена теплоносієм у повному обсязі", сказав Миколаєнко.

Нагадаємо, опалювальний сезон 2017 - 2018 років офіційно розпочався у Херсоні 26 жовтня 2017 року, але без Херсонської ТЕЦ, яка не отримала ліміти на природний газ.

Читайте також: Котли ТЕЦ у Херсоні запущено – ОДА

Водночас, у Фейсбук активістка  Людмила Чайка пише хибність ствердження, ніби то голови ОСМД саботують початок опалювального сезону.

«Руйнуємо міфи! Як мешканка ОСМД (ОСББ), як член ГО «Рух розвитку ОСББ м. Херсона» хочу донести до людей хибність ствердження, ніби то голови ОСМД саботують початок опалювального сезону, про що сьогодні ( 1 листопада – ред.) повідомив під час сесії Миколаєнко. Козаков І.В. підтвердить, що відбулись два засідання, останнє ініційоване першим зам.мером, щодо відмови головами ОСМД підписувати угоди про розмежування зон відповідальності, які нав'язують їм ПАТ «Херсонська ТЕЦ», а без цього не підписують акти готовності до опалювального сезону. Голови райрад підтвердили, що так, як готові ОСМД в цьому році до опалення – не готові ані ЖЕКи ані самі постачальники тепла», - пише вона.

"Чому голови не згодні підписувати угоди про розмежування? Бо цими угодами в них забирають право на регулювання об’єму теплоносія у той час, коли Херсонська ТЕЦ не виконує температурних режимів. Тобто чи холодно на дворі чи и тепло – ТЕЦ на знижує температуру води в трубах. Із-за цього переплачують усі мешканці будинків, що користуються їх послугами.

Будь ласка, розпитайте про це у своїх голів, якщо Ви їм вірити, або телефонуйте до гарячої лінії ГО «Рух розвитку ОСББ» 0509119598, - інформує активістка. 

"Стосовно порушень з боку ПАТ «Херсонська ТЕЦ» я написала заяву до Антикорупційного Комітету в м. Херсоні" - інформує вона. 

Довідково. Найбільшими теплопостачальними підприємствами Херсона є державна Херсонська ТЕЦ та міське комумальне підприємство "Херсонтеплоенерго". Від Херсонської ТЕЦ  обігріваються у місті 576 багатоповерхових будинків, а МКП "Херсонтеплоенерго" обігріває 562 багатоповерхових будинки.

 

 

 

 

 

 

 

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину