Pik
Сьогодні, 22 Вересня 2019
05.06.2016
153
0

Ось такі вони херсонські кінологи і їх чотирипалі вихованці

Ось такі вони херсонські кінологи і їх чотирипалі вихованці

3 червня, кінологічний центр Головного управління Національної поліції Херсонщини відвідав заступник начальника ГУНП Микола Цап.

Під час зустрічі з особовим складом Микола Миколайович подякував кінологам за сумлінну службу та професіоналізм. Також полковник поліції вручив посвідчення учасника бойових дій старшому інспектору-кінологу Денису Тємному та молодшому інспектору-кінологу В'ячеславу Павленку.

Вони разом із своїми службовими собаками Рексом та Річардом кілька тижнів забезпечували безпеку публічного порядку в зоні АТО на території Луганської області.

Також у гості до кінологів завітали не менш поважні гості - учні Херсонської загальноосвітньої школи №36. Поліцейські познайомили дітей зі своїми підопічними та продемонстрували їх професійну майстерність.
Хлопчики та дівчата із захопленням подивилися вміння службових собак поліції відшукувати вибухівку, зброю та наркотичні речовини. Також діти з великим інтересом спостерігали за умовним затриманням небезпечного злочинця та виконанням собаками команд за голосом і жестами.

Наостанок школярам надали можливість погладити службових собак поліції та сфотографуватися з ними на згадку, повідомляє відділ комунікації ГУНП в Херсонській області.

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину