Pik
Сьогодні, 04 Квітня 2020
21.04.2019
389
0

Орендуєш майно у медзакладі – бери участь у програмі “Доступні ліки”

Орендуєш майно у медзакладі – бери участь у програмі “Доступні ліки”

У Херсонській обласній раді на профільній депутатській комісії з питань охорони здоров’я розглянули ситуацію з дією програми “Доступні ліки”, передає ПІК.

Як повідомляв ПІКлише 76 аптек в області уклали договори з Національною службою здоров’я та виписали лише 5 тисяч безкоштовних рецептів за рік. Тож в області є проблема з реалізацією цієї державної програми.

На депутатській комісії заступник голови ХОР Оксана Рукавішнікова запропонувала запровадити механізм, що допоможе налагодити ефективну роботу цієї програми. А саме – керівникам закладів охорони здоров’я при зверненні до обласної ради з питаннями щодо оголошення конкурсу на право оренди приміщень закладу або продовження оренди під аптечні пункти вказувати обов’язковою умовою участь аптечного закладу в урядовій програмі «Доступні ліки».

Як повідомляє прес-служба ХОР, члени профільної медичної комісії підтримали депутатське звернення Оксани Рукавішнікової щодо реалізації урядової програми «Доступні ліки» та направили його на розгляд постійної комісії з питань управління об’єктами комунальної власності.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину