Pik
Сьогодні, 23 серпень 2019
06.05.2014
111
0

Опровержение информации о спасателях-взяточниках

30 квітня в одному з підрозділів УДСНС області у м.Херсоні були затримані для проведення слідчих дій двоє співробітників за підозрою у вчиненні злочину, передбаченого ч.4 ст. 368 КК України, а саме отримання - талонів на бензин у кількості 130 літрів. Тривалий обшук в кабінеті керівника підрозділу та прилеглої території (протягом 3 годин) не дав жодного результату, після чого співробітники УДСБЕЗ вирішили провести обшук в робочому кабінеті інспекції райвідділу. У ході обшуку, приблизно через 2 години, один із співробітників УДСБЕЗ покинув територію підрозділу на пів години, а після його повернення в урні під робочим столом одного із інспекторів ним же було знайдено талони, що розшукувалися, але вже в кількості 110 літрів. Після вказаного факту обшук було припинено і співробітники УДСБЕЗ запросили співробітників підрозділу проїхати до Херсонської обласної прокуратури. Після з'ясування обставин у прокуратурі співробітників УДСНС було звільнено без вручення повідомлень про підозру у вчиненні кримінального правопорушення.
Розміщення інформації, отриманої зі слів в.о. начальника УДСБЕЗ УМВС України в Херсонській області Квеквескірі Т.А., підриває авторитет та ділову репутацію Державної служби України з надзвичайних ситуацій, оскільки на даний час жодному із співробітників районного відділу м. Херсона УДСНС не вручено повідомлення про підозру у вчиненні кримінального правопорушення. Тому, викладена в такому контексті інформація порушує право на презумпцію невинуватості у відповідності до ст. 62 Конституції України.
УДСНС України у Херсонській області звернулося до керівництва УМВС України у Херсонській області з проханням справедливо розібратися у даній ситуації.

Управління ДСНС України у Херсонській області

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину