Pik
Сьогодні, 25 Травня 2020
18.02.2020
450
0

Оприлюднено середні суми знижок за опалення за січень

Оприлюднено середні суми знижок за опалення за січень

Середня сума знижки в платіжці за послугу з централізованого опалення по абонентам області в розрізі квартир складе: 68, 15 грн. для однокімнатних квартир, 89, 01 грн. для двокімнатних квартир 101, 37 грн. для трикімнатних квартир. Таку інформацію оприлюднив Департамент житлово-комунального господарства та паливно-енергетичного комплексу облдержадміністрації сьогодні, 17 лютого, під час засідання обласної ради розвитку громад та територій.

Згідно з повідомленням, загалом теплопостачальними підприємствами Херсона та області за січень 2019 року проведено перерахунки 89 602 абонентам. Відповідні дані в розрізі підприємств розміщено на їхніх інформаційних стендах, на офіційних сайтах та наданих платіжках - повідомляє прес-служба Херсонської ОДА.

Нагадаємо: Урядом України прийнято постанову від 24 грудня 2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку із зміною ціни природного газу». Вищевказана постанова доведена до виконання підприємств.

Так, за січень 2019 року підприємствами теплоенергетики області нарахування за спожиту теплову енергію та послугу з централізованого опалення було здійснено за діючими тарифами із застосуванням коригуючого коефіцієнта (від 0,87 до 0,97) для врахування зміни ціни природного газу (від 4942,0 грн/тис.куб.м без ПДВ до 6235,51 грн/тис куб м без ПДВ).

Важливо, що відповідно до вимог вищезазначеної постанови перерахунок можливо виконати лише з врахуванням зниження ціни природного газу, проте без врахування змін вартості послуг з транспортування та його розподілу, росту ціни електроенергії (з урахуванням вартості послуг з постачання, тарифів на послуги з передачі та розподілу електроенергії) екологічного податку, росту тарифів на послуги з водопостачання та водовідведення.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину