Pik
Сьогодні, 20 Вересня 2020
Гаряча новина
07.09.2017
755
0

Пенсіонери проводять опитування біля шкіл для Федіна

Опоблок у Херсоні знайшов іншого "коня"

Схоже, опоблок вирішив у Херсоні розіграти карту «русского языка» і з допомогою пенсіонерів  продовжує експлуатувати тему дітей, передає ПІК.

Журналіст Вячеслав Гусаков повідомив у Фейсбук, що біля херсонських шкіл перед початком уроків стояли пенсіонерки і проводили «типу соцопитування».

"Возле херсонских школ перед началом уроков стояли пенсионерки и проводили типа соцопрос. "Какой язык обучения для ваших детей вы хотите выбрать?", - спрашивали они у родителей, которые приводили младшеклассников на занятия.

Поинтересовался, кого дамы представляли. Отвечали неохотно. Но одна таки проговорились: "От Федина". Не удивило", - написав журналіст.

Читайте також: На Херсонщині “опоблоківців” просять не втягувати дітей у політику 

Блогер Тарас Бузак з цього приводу відзначив: «Реальна загроза встановлення "русского міра" у нас на Херсонщині. Дивно, що очевидні речі не помічають у столиці».

«Хіба не зрозуміло, що саме з таких опитувань, саме з таких на перший погляд законних дій і почалася "русская вєсна" у Луганську та Донецьку? Чи вже все забули? Пам"ять така коротка?», - написав блогер. І відзначив, що саме Василій Федін (депутат облради від опоблоку – ред..) формує коаліцію "всі проти БПП". І в цю коаліцію в облраді разом з опоблоківцями увійшли представники БЮТ, РПЛ та Самопоміч.

Читайте також: Мангер і Федін знайшли спільного ворога

У коментарях до посту Бузака  прогнозують, що на сесії облради, яка запланована на 8 вересня, ця неприродна коаліція об’єднається, щоб висловити недовіру начальнику управління освіти Євгену Криницькому, який наполягає на переведенні всіх перших класів області на українську мову навчання.

Читайте також: Утискати російську мову намірів нема, проте пріоритет - навчання українською

Фото з архіву ПІК

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину