Pik
Сьогодні, 01 Березня 2021
22.04.2020
670
0

Оплатіть за воду сьогодні, щоб отримувати її завтра

Оплатіть за воду сьогодні, щоб отримувати її завтра

У мережі інтернет з'явилась інформація, яка вводить людей в оману, що за спожиті житлово-комунальні послуги можна не платити. Ця інформація є невірною, адже в ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)» на період встановлення карантину забороняється лише:

– стягнення штрафів або пені за несвоєчасне здійснення платежів за житлово-комунальні послуги;
– припинення надання вказаних послуг у разі їх неоплати або оплати не в повному обсязі.

Відповідно до чинного законодавства на споживача покладено обов'язок своєчасно платити за отримані послуги з водопостачання та водовідведення. Про це повідомляє прес-служба Херсонського водоканала.

Херсонський Водоканал не створює аварійних ситуацій, ми ліквідовуємо їх. А щоб ми могли працювати так і надалі, просимо своїх споживачів оплатити за воду сьогодні, щоб мати можливість отримувати її завтра. Водоканалу необхідно мати кошти для сплати всіх обов'язкових податків та зборів до місцевого та державного бюджетів, придбання труб та всіх необхідних матеріалів для роботи, оплати електроенергії, виплати заробітної плати, закупівлі реагентів тощо.

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину