Pik
Сьогодні, 06 Червеня 2020
29.07.2016
241
0

Операція «Курорт» на морських узбережжях Херсонщини триває

Операція «Курорт» на морських узбережжях Херсонщини триває

Нагадаємо фіскали Херсонщини взялися наводити лад на морських узбережжях області і примусити тамошніх підприємців платити податки.

Після роз'яснювальних заходів і, так би мовити, превентивної роботи фіскали висадилися десантом у курортні райони - з першого липня у рамках операції «Курорт» розпочалися активні перевірки бізнесу.

«Сьогодні темпи лібералізації податкового законодавства значно перевищують рівень податкової культури. Тому я вдячний усім, хто наразі проводить «морські» перевірки, за їх стійку позицію щодо необхідності легалізації бізнесу і сплати податків», - говорить начальник ГУ ДФС області Ігор Клим.

Інспектори, передусім, цікавляться наявністю ліцензій на торгівлю підакцизними товарами - алкоголем, тютюном, пальним.

Результати перевірок не забарилася - чи не щодня оприлюднюється інформація про вагомі об'єми конфіскованого алкоголю, про накладені штрафи, а відтак додаткові надходження до бюджету. Про тіньовий принцип роботи бізнесу на морях свідчать і останні перевірки, під час яких лише за один день складаються десятки протоколів за без ліцензійну торгівлю.

До речі, сьогодні в облдержадміністрації відбулася нарада щодо результатів діяльності робочих груп з легалізації в області трудової зайнятості та доходів.

Зокрема, прозвучало, що нещодавно у рамках операцій «Акциз-2016» та «Курорт-2016», працівники слідчого та оперативного управлінь Головного управління ДФС у Херсонській області провели чергові 4 виїзди на узбережжя Чорного та Азовського морів та встановили ще 10 фактів реалізації алкогольних напоїв без дозвільних документів.

 

 

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину