Pik
Сьогодні, 16 Січня 2021
08.08.2017
1271
1

Операція "Мігрант" на Херсонщині: відкрито 3 кримінальні провадження щодо іноземців

Операція "Мігрант" на Херсонщині: відкрито 3 кримінальні провадження щодо іноземців

На території Херсонської області проводяться загальнодержавні профілактичні заходи "Мігрант», мета яких є запобігання порушенням законодавства про правовий статус іноземців та осіб без громадянства, посилення заходів протидії нелегальній міграції, запобігання вчинення правопорушень іноземцями.

Про це повідомляє ГУНП в Херсонській області, передає ПІК.

В операції задіяні працівники усіх підрозділів Головного управління Національної поліції в Херсонській області, управління Державної міграційної служби в Херсонській області та Державної прикордонної служби України.

Під час профілактичних заходів перевіряються місця значного скупчення іноземних громадян, а саме: продуктові та речові ринки, гуртожитки, готелі, залізничний вокзал, автостанції тощо. Посилена увага звертається на автомобілі з іноземною реєстрацією та осіб, які ними керують. Усі порушники міграційного законодавства будуть притягнуті до відповідальності, а при необхідності – видворені за межі України. 

За тиждень проведення операції поліцейські зареєстрували 3 кримінальні правопорушення, вчинені іноземцями. Так, відкрите кримінальне провадження у відношенні громадянина Грузії, який в Херсоні підозрюється у замаху на вбивство місцевого жителя. Після скоєння злочину іноземець втік, поліцейські його затримали у Миколаївській області.

Також працівники відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми, Управління карного розшуку обласного главку поліції спільно з представниками міграційної та прикордонної служби поблизу Херсона виявили факт незаконного перебування в Україні громадяни В’єтнаму: 16 дорослих та 3-х дітей без відповідних на те документів дозвільного характеру. 16 іноземців незаконно працювали у підпільному цеху з пошиття одягу. Відкрите кримінальне провадження за ст. 172 Кримінального Кодексу України «Грубе порушення законодавства про працю». Під час перевірки документів у 44-річного іноземця були встановлені можливі ознаки підробки штампів перетину Українського державного кордону. Відкрите кримінальне провадження за ч.1 ст. 358 Кримінального кодексу України «Підроблення документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів».

Працівники територіальних підрозділів поліції за час відпрацювання склали 4 адміністративні протоколи стосовно іноземців та осіб без громадянства. На іноземців накладені штрафи, а також прийняті рішення - попередження.

Виявлено 16 іноземців та осіб без громадянства, які порушили законодавство України про правовий статус іноземців. На вказаних громадян територіальними підрозділами Державної міграційної служби складено протоколи про адміністративні правопорушення за ст.203 Кодексу України про адміністративні правопорушення "Порушення іноземцями та особами без громадянства правил перебування в Україні і транзитного проїзду через територію України".

Так, у Великоолександрівському районі складено адміністративний протокол на громадянина Російської Федерації, який після звільнення з місць відбування покарання ухиляється від виїзду з України, а також проживав за недійсним посвідченням на постійне проживання в Україні. Прийнято рішення про примусове повернення вказаного громадянина за межі України протягом 30 діб з обов’язковою оплатою штрафу.

У Генічеському районі складено адміністративний протокол на громадянку Республіки Білорусь, яка порушила термін перебування іноземців на території України та ухилялась від виїзду з України. Прийнято рішення про примусове повернення жінки за межі України протягом 30 діб з обов’язковою оплатою штрафу.

У Верхньорогачицькому районі складено адміністративний протокол на 48-річного громадянина Російської Федерації, який проживає за недійсним посвідченням на постійне проживання в Україні. Прийнято рішення про накладення штрафу.

У Дніпровському районі складено 12 адміністративних протоколів на громадян В’єтнаму, які незаконного перебували на території Україні та здійснювали незаконну господарську діяльність із пошиття одягу.

Операція "Мігрант" триває.

Теги:

Новини по темі

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

Зараз читають

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину