Pik
Сьогодні, 11 Грудня 2019
20.06.2018
1721
0

Операція «Курорт – 2018»: кого і за що штрафуватимуть на морях Херсонщини

Операція «Курорт – 2018»: кого і за що штрафуватимуть на морях Херсонщини

Як і за що штрафуватимуть недобросовісних підприємців, розповіли під час брифінгу представники контролюючих органів Херсонщини, передає ПІК

Херсонщина з кожним роком вабить все більше туристів, що має сприяти економічному розвитку області та громад. Лише у 2017 році Херсонщину відвідало понад 3 млн. відпочиваючих, які витрачали тут свої гроші на житло, їжу та розваги. Проте незареєстрована підприємницька діяльність перешкоджає наповненню місцевих бюджетів і становить загрозу для кожного відпочиваючого.

Про штрафи для підприємців та загрози для відпочиваючих розповіли начальник Головного управління ДФС у Херсонській області, Автономній Республіці Крим та м. Севастополі Ігор Клим, начальник Головного управління Держпраці у Херсонській області Віталій Берлим, в. о. заступника начальника головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області Ігор Грищенко, а також представники Чорноморського міжрегіонального управління Укртрансбезпеки Андрій Зорін та Віктор Кондаловський.

Кого штрафуватимуть

Під пильну увагу контролюючих служб підпадають всі, хто здійснює підприємницьку діяльність, і влітку особлива увага буде прикута до морського узбережжя Херсонщини.

Перевізники

Автобуси, маршрутки, таксі, навіть ті, що працюють через різні додатки на смартфонах – якщо перевізник не має ліцензії, а водій не оформлений відповідно до законодавства – штраф.

Власники житла

Оздоровчі комплекси, санаторії, бази відпочинку, індивідуальні дачні будинки чи приватні домоволодіння – всі, хто розміщує у себе людей та бере за це гроші, мають бути оформлені відповідно до законодавства, інакше – штраф. Для підприємців, які працюють в цій сфері, є ще одна особливість – вони мають сплачувати туристичний збір.

Стихійна торгівля

Кукурудза, пиріжки, мідії, рапани, а особливо, розливний алкоголь домашнього виробництва – становлять для відпочиваючих чи не найбільшу небезпеку, тому у сфері громадського харчування набагато більше різних норм, які мають бути витримані. Звісно, ніхто не може заборонити торгувати пиріжками, якщо все оформлено за законом, але тут, в першу чергу, слід звертати увагу самим споживачам: що і у кого вони купують. Якщо це риба, яка пів дня лежить на сонці у спеку, або будь-який інший продукт, не відомо коли, ким і при яких умовах приготовлений, слід бути обачними. А підприємців, які не зареєстрували свою діяльність і не дотримаються санітарних норм, штрафуватимуть.

Не карати, а заохочувати

Саме так коротко визначили мету цих штрафних санкцій представники контролюючих органів під час брифінгу. Головна ціль – не зібрати якомога більше грошей з підприємців, а заохотити їх працювати в межах законодавства: реєструвати свій бізнес, платити податки, офіційно оформлювати працівників та дотримуватись норм під час надання послуг.

Новини по темі

 

Коментарі

Нет ни одного комментария

Залишити коментар

Останні новини

Останні відеорепортажі

Останні фоторепортажі

ТОП Новин тижня

наверх

Підписатися на новини

Підписатися на новини

Запропонувати новину

Запропонувати новину